Dietetyk w Szczecinie

Dietetyk w Szczecinie

Na stronie dietetyka Piotra Lewandowskiego znajdują się informacje dotyczące zdrowego odżywiania oraz działalności Centrum Dietetyki i Aktywności. Pod tą nazwą funkcjonuje już od 2010 roku grupa przychodni w których jest możliwość umówienia się na konsultacje dietetyczne. Najczęściej dotyczą one redukcji masy ciała. Dietetyk pomaga również w zmniejszeniu lub wyeliminowaniu objawów alergii. Zajmuje się też leczeniem chorób, których źródłem są złe nawyki żywieniowe. Kto może przyjść do Centrum Dietetyki i Aktywności? Bez wyjątku każdy. Bez względu na wiek, stan zdrowia, stopień nadwagi czy styl życia. Dietetyk Piotr Lewandowski posiada także doświadczenie w pracy z osobami regularnie uprawiającymi różne dyscypliny sportowe.

Cechą charakteryzującą plany dietetyczne powstałe w przychodniach Centrum Dietetyki i Aktywności jest połączenie jadłospisu z treningiem sportowym. Oczywiście każdy detal jest dostosowywany do indywidualnych predyspozycji danej osoby. Przed ułożeniem właściwej diety przeprowadzane jest badanie składu masy ciała oraz szczegółowy wywiad dietetyczny. Więcej informacji przydatnych przed wizytą można znaleźć na opisywanej stronie w zakładce "Przed wizytą".

Odwiedzając stronę dietetyka Piotra Lewandowskiego można zgłosić się na konsultacje on-line i korzystać z wsparcia na odległość. Jest również możliwość umawiania wizyt w przychodniach w Szczecinie i Stargardzie - system działający na stronie wskazuje wolne terminy oraz umożliwia wybór i rejestrację spotkania z dietetykiem. Przy czym nie ma potrzeby wysyłania e-maili czy wykonywania telefonów.

Szczegóły strony centrumdietetyki.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centrumdietetyki.com:

Dietetyk w Szczecinie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: