Preparaty do oczyszczalni

Preparaty do oczyszczalni

Stały wzrost zanieczyszczenia naszego środowiska na skutek działalności człowieka to dla naszej firmy żywotny problem. Dlatego nieprzerwanie od 1990 roku poszukujemy możliwości oczyszczania naszego otoczenia i biologicznego rozkładu ścieków.
EKOB-TBA rozprowadza najnowocześniejsze biopreparaty francuskiej produkcji. W naszej ofercie znajdują się preparaty do oczyszczalni, zawierające wyselekcjonowane mikroorganizmy. Dzięki ich stosowaniu oczyszczalnia pracuje stabilnie, nie produkując nadmiernego osadu czynnego. Proponowane przez nas bakterie do szamba znoszą odory i zapewniają o wiele rzadsze jego opróżnianie. Stosując biopreparaty do szamba i oczyszczalni nie tylko zapewniamy sobie ich komfortową i bezawaryjną eksploatację, lecz przyczyniamy się do zachowania w dobrej kondycji całego środowiska naturalnego – dajemy tym samym świadectwo naszej ekologicznej postawie.
Polecamy również ekologiczne środki czystości, które dzięki wysokiej koncentracji naturalnych składników umożliwiają usunięcie zanieczyszczeń w łagodny ale skuteczny sposób. Nasze preparaty to również seria BioActiv umożliwiająca naturalne oczyszczanie ścieków przemysłowych, w tym m. in. rozkład cyjanków czy produktów ropopochodnych.
Właścicielom jezior i oczek wodnych proponujemy nasz biopreparat AQUAKALGON+, likwidujący glony i przywracający właściwy obieg pierwiastków w zbiorniku.
Aby uporządkować wiadomości na temat naszej oferty i zapoznać się z ciekawostkami i poradami na temat biopreparatów – zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony www.ekobtba.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ekobtba.pl:

Preparaty do oczyszczalni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 168

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: