Strony związane z hasłem 'blaty granitowe':

 • Marmo - blaty granitowe i marmurowe »

  Przedsiębiorstwo Marmo (Bochnia woj. małopolskie) specjalizuje się w przemyśle kamieniarskim. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres usług, sprawiają, że firma cieszy się dużym uznaniem i szacunkiem wśród klientów. Najnowocześniejszy sprzęt oraz najwyższej klasy materiały są gwarancją perfekcyjnie wykonanego zlecenia.

  W ramach swoich usług przedsiębiorstwo wykonuje m. in. blaty granitowe, blaty marmurowe, blaty kamienne, posadzki, elewacje, schody, kominki, elementy małej architektury oraz wiele więcej. Wykonywane zlecenia bazują na kamieniu naturalnym, który wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Stosowane materiały są nie tylko dekoracyjne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

  Marmo zapewnia swoim klientom usługi na światowym poziomie oraz korzystne ceny. Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksową opiekę na każdym etapie prac. Klient może liczyć na fachowe doradztwo ekspertów, a także pomoc w montażu. Dużym atutem jest błyskawiczna realizacja zamówienia.

  Data dodania: 26 07 2017 · więcej informacji o stronie »
 • Schody i parapety granitowe Wrocław »

  Nasz zakład kamieniarski od wielu lat zajmuje się obróbką kamienia naturalnego. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu nagrobków z kamienia naturalnego. Kamieniarstwo nagrobkowe to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą wydobyć wysublimowane piękno z bogactw natury. Produkujemy nagrobki z granitowe i marmurowe na indywidualne życzenie naszych klientów. Dla naszego zakładu najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem. Korzystamy z najnowszych technologii i najlepszych materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

  Data dodania: 02 09 2018 · więcej informacji o stronie »