Strony związane z hasłem 'coaching':

 • Upcoaching.pl »

  Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału? Nie jesteś do końca zadowolony ze swojego życia prywatnego czy też zawodowego? Sądzisz, że mógłbyś osiągnąć więcej? Zdecydowanie powinieneś coś z tym zrobić! A pomóc w tym Ci mogą specjaliści z Upcoaching.pl!

  Pojęcie coachingu jest Ci obce? Już tłumaczymy. Nasze usługi polegają na relacji dwóch osób, spośród których jedna jest klientem (to Ty), a druga trenerem. Profesjonalista postara się zmotywować Cię do rozwoju i spełniania ambicji, tak byś był coraz bardziej zadowolony ze swojego życia.

  W zależności od dziedziny, nad którą chcesz popracować, oferujemy różne rodzaje coachingu. Jeśli na przykład Twoim problemem są nawyki żywieniowe – powinien Cię zainteresować diet coaching, jeżeli natomiast martwisz się, jak jesteś odbierany przez innych – powinieneś pomyśleć nad image coachingiem. Z rozwojem zawodowym związane są coaching kariery (pomaga w jej kształtowaniu), coaching biznesowy (dla przedsiębiorców i osób, które chcą nimi zostać) i job coaching (przeznaczony dla osób mających problemy na rynku pracy). Może się też zdarzyć, że zechcesz poprawić ogólną jakość swojego życia – wtedy zdecyduj się na life coaching.

  Jesteś zainteresowany? W takim razie nie czekaj! Już dziś umów się na prywatną sesję. Działająca w Poznaniu firma Upcoaching.pl chętnie pozna Ciebie i Twój potencjał.

  Data dodania: 15 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Valkir Group - Szkolenia, konsulting, doradztwo »

  Szkolenia, konsulting, doradztwo - to nasza specjalność! Valkir Group to doświadczona kadra znająca od podszewki branżę szkoleń z zakresu programowania, zarządzania projektami oraz pokrewnymi. W naszej gestii leży przekazanie jak najbardziej merytorycznych informacji zapewniających klientowi bycie na bieżąco z wiedzą specjalistyczną. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dochować najwyższej jakości świadczonych usług. Dlatego jeżeli jeszcze nie jesteście Państwo przekonani, po więcej szczegółów naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową. Można się tam dowiedzieć zarówno tego jakie szkolenia będą organizowane w najbliższym czasie oraz co można uzyskać przystępując na nasze kursy.

  Data dodania: 16 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • mariuszkowalczyk.eu | rozwój osobisty, coaching, emocje »

  Mariusz Kowalczyk jest mężczyzną, który uczy ludzi bycia świadomym własnych emocji. Wykorzystuje w tym celu wiedzę z zakresu life coachingu i psychologii, licznych szkoleń, wykładów oraz bloga, którego od ponad 5 lat jest autorem.

  Jest autorem ponad 200 artykułów z dziedziny psychologii pozytywnej i coachingu. Swoją wiedzą miał okazję dzielić się na portalach takich jak Medium Polska, MamStartup czy Mindvalley Polska. Współtworzy także ogólnopolską markę Upgradebuzz.

  Psychologia pozytywna oraz rozwój osobisty towarzyszy mu od ponad 7 lat i to dzięki nim dziś pomaga on wielu osobom zgłębiać swoje możliwości oraz tworzyć świat, w którym sami chcą żyć. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych warsztatach, wykładach oraz pracy indywidualnej ze swoimi klientami.

  Pasjonuje go przywództwo, ludzkie emocje, coaching, mindfulness, komunikacja interpersonalna, wiedza na temat sprzedaży jak również efektywne wykorzystywanie czasu. Tym wszystkim dzieli się na swoim blogu, a także podczas własnych warsztatów i szkoleń.

  Mariusz od ponad 5 lat powadzi blog, na którym dzieli się swoim wiedzą i spostrzeżeniami. Mariusz Kowalczyk jest trenerem umiejętności miękkich i certyfikowanym coachem posiadającym akredytację International Coach Federation. Dodatkowo autor jest jeszcze praktykiem metod Points od You oraz Integral Eye Movement Therapy.

  Inspirację do działania czerpię z wielu źródeł i ludzi, zwłaszcza takich osób jak Jim Rohn, Stephen Covey, Kevin Murrey, Denis Waitley czy Jon Kabat – Zinn.

  Data dodania: 10 07 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Coaching Łódź »

  Droga po moc to nie jest przewodnie hasło filmu przygodowego, ale hasło, które nieustannie towarzyszy pani Aldonie Roda w jej pracy. O jaką pracę chodzi? Mowa jest o pracy coacha, o pracy bardzo odpowiedzialnej, a zarazem także jak najbardziej o pracy przydatnej, o pracy fascynującej, dzięki której bardzo wiele osób może odnaleźć w sobie wielkie pokłady zdolności, odkryć nowe fascynacje. Praca coacha dzisiaj jest coraz bardziej zauważalna i coraz bardziej potrzebna, a osoba, o której mowa w tym miejscu, na pewno należy do czołowych coachów w całym naszym kraju, a nie tylko w Łodzi, gdzie posiada swoją siedzibę.

  Data dodania: 11 10 2017 · więcej informacji o stronie »
 • Coaching biznesowy podnoszący kompetencje menedżerskie »

  Zapewne nie raz już myślałeś o tym co zrobić aby podnieść swoje kompetencje menedżerskie w firmie. Co zrobić także aby skrupulatnie realizować postawione przed sobą cele biznesowe, jak rozmawiać i komunikować się ze swoim zespołem w firmie. Jeżeli czujesz w tych sprawach zamęt i chaos, powinieneś skorzystać z porad doświadczonego, certyfikowanego coacha biznesowego. Jeżeli przykładowo przygotowujesz się do objęcia stanowiska, w którym będziesz musiał współpracować z różnymi osobami, a do tego wydawać im różne polecenia służbowe, to może się okazać, że taka zmiana jest dla Ciebie tak stresująca, że przestajesz wierzyć w swoje możliwości. Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad tym czy posiadasz kompetencje menedżerskie, odpowiedź zawsze powinna być twierdząca. Jednie czego nie wiesz to to, w jaki sposób powinny one wyglądać, czym się cechują, a także czego musisz od siebie oczekiwać. Coaching biznesowy jest własnie tym czym powinieneś się w takiej sytuacji zainteresować. Coaching Warszawa to spotkania na terenie warszawy dla menadżerów, biznesmenów, osób kierujących zespołami w firmach, którzy potrzebują pomocy w nadaniu odpowiedniego kierunku w swoim życiu i karierze. Coaching biznesowy z certyfikowanym i doświadczonym coachem pozwoli na odrzucenie pewnych lęków i nakierowaniu na konkretne cele które będziemy mogli bez przeszkód realizować.

  Data dodania: 27 02 2018 · więcej informacji o stronie »