Strony związane z hasłem 'czyszczenie wykładzin':

 • Czyszczenie, pranie dywanów - Idealny Dywan Gdańsk »

  Idealny Dywan to rozwiązanie problemów z brudnymi dywanami i wykładzinami.
  Oferujemy usługi zdalne wykonywane u klienta, oraz w naszej stacjonarnej pralni dywanów, gdzie najlepiej zajmiemy się Państwa dywanami.

  Obsługujemy każde powierzchnie. Duże biura i klientów indywidualnych.
  W naszej pracy wykorzystujemy środki chemiczne tylko uznanych producentów chemii przemysłowej, Chemspec, Prochem, Tersus, oraz dopuszczone przez PZH do stosowania w EU.

  ZAPRASZAMY :
  >>> Czyszczenie wykładzin Gdańsk
  >>> Pranie tapicerki Gdańsk

  Zachęcamy do obejrzenia naszej całej oferty.

  Data dodania: 30 01 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Pranie dywanów Żywiec »

  Firma Delfinek specjalizuje się w praniu i czyszczeniu dywanów oraz wykładzin. Nasza firma posiada na stanie nowoczesne maszyny gwarantujące najwyższą jakość usług prania i czyszczenia. Potrafimy się uporać z praktycznie każdym zabrudzeniem. Na Naszej witrynie internetowej mogą Państwo zobaczyć pełną dokumentację zdjęciową z procesu prania dywanu. Świadczymy także usługi transportowe do i od klienta. Działamy na terenie powiatu żywieckiego. Przy pralni znajduje się także ręczna auto myjnia samochodowa. Na lokalnym rynku działamy już od wielu lat. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z Naszych usług.

  Data dodania: 10 04 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Konserwacja wykładzin pcv Opole »

  Czy można dokonywać renowacji jakiejś posadzki? Jak najbardziej tak, aczkolwiek na pewno do zagadnienia renowacji posadzki musimy podejść w odpowiedni sposób. Nie każdą posadzkę można odświeżać w taki sam sposób, gdyż bardzo łatwo można doprowadzić do jej nieodwracalnego uszkodzenia. Jeśli więc chcemy odświeżyć naszą posadzkę, to warto zwrócić się z tym do podmiotu, który w tejże materii posiada stosowne doświadczenie. Takim podmiotem bez wątpienia jest firma o nazwie SerwisCzyszczenia z Gliwic. Jest to podmiot o bardzo mocno ugruntowanej pozycji w swojej branży i bardzo profesjonalnie podchodzący do każdego zlecenia. Tym samym jest to podmiot, któremu po prostu warto zaufać, który może spełnić nasze oczekiwania.

  Data dodania: 10 03 2017 · więcej informacji o stronie »