Strony związane z hasłem 'detailing':

 • Pielęgnacja pojazdów, auto detailing - Fancy Detailers »

  Nasze studio detailingu to miejsce w którym dbamy o utrzymanie lub przywracamy możliwie najlepszy stan wizualny samochodów, motocykli, łodzi, samolotów. Jeżeli zauważyłeś na swoim aucie ogrom uciążliwych rys, zmatowienia, wżery po ptasich odchodach lub po prostu interesuje Cię codzienna pielęgnacja auta np. profesjonalne mycie ręczne, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Oferujemy różne warianty dekontaminacji i renowacji lakieru - od prostych odświeżeń po złożone procesy, wieloletnią i krótkookresową ochronę lakieru GLARE bazującą na krzemianach oraz usługi takie jak pielęgnacja wnętrz (czyszczenie i impregnacja), dachów cabrio, detailing kół, nadkoli oraz komory silnika. Zadbamy również o odpowiedni stan szyb i kloszy lamp. Dla każdego auta przygotowujemy indywidualny zestaw czynności i kosmetyków w zależności od jego stanu, typu lakieru oraz określonego budżetu. Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, bezpieczne dla lakieru i delikatnych elementów ozdobnych. Dodatkowo każdy klient otrzymuje, krótkie szkolenie, jak poprawnie pielęgnować samochód, by wykluczyć lub przynajmniej zredukowaćpowstanie nowych uszkodzeń.

  Data dodania: 19 01 2016 · więcej informacji o stronie »
 • AUTODETAILING renowacja felg szczecin »

  Prezentujemy Państwu firmę Exclusive Car Detailing z siedzibą w Szczecinie. Zajmujemy się konserwacją wewnętrzną oraz zewnętrzną pojazdów. Oferujemy: zabezpieczenie lakieru, korektę powłoki lakierniczej, czyszczenie i konserwację tapicerki, czyszczenie felg, polerowanie i zabezpieczenie szyb, mycie silnika. Zgrany ikompetentny zespół naszych pracowników z przyjemnością zrealizuje wszelkie Państwa zlecenia, nawet te w największym stopniu nietypowe. Zapewniamy niskie ceny i krótkie terminy wykonania zamówień. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat oferty naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 06 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Detailing Kraków »

  Auto Myjnia SPA & Detailing Kraków ul. Siewna 30 oferuje między innymi: szereg pakietów mycia i woskowania samochodów, odnawianie wnętrza, polerowanie, odświeżanie oraz renowacja lakieru, zabezpieczenie kwarcem lub powłoką ceramiczną, renowacja lamp, odnawianie i zabezpieczenie felg, glinkowanie (oczyszczanie) karoserii, czyszczenie, malowanie oraz konserwacja skóry, odnowienie elementów drewnianych i chromowych, mycie silnika i podwozia, hydrofobizacja szyb, zmiana koloru auta i felg, zabezpieczenie lakieru i felg przed zimą oraz usunięcie uciążliwego, pozimowego brudu. Oferta kierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i prywatnych.

  Data dodania: 19 01 2020 · więcej informacji o stronie »