Strony związane z hasłem 'egzamin':

 • Cambridge English »

  Zapisałeś się na kurs angielskiego? Chcesz sprawdzić czy wybrałeś dobrą szkołę? A może interesują Cię jakieś egzaminy Cambridge [K1] i nie wiesz jak się na nie zapisać i które centrum egzaminacyjne wybrać? Jeżeli tak, to pozwól, że przedstawimy Ci naszą ofertę. Na omawianej tutaj stronie internetowej znajdziesz wiele przydatnych wskazówek. Przede wszystkim polecamy Ci dział w którym szczegółowo opisujemy każdy z egzaminów. U nas sprawdzisz nie tylko jak się do niego przygotować, ale przede wszystkim dowiesz się także z ilu etapów składa się na przykład egzamin FIRST, ile trwają poszczególne części oraz czego będą oczekiwali od Ciebie egzaminatorzy. W naszych zasobach sprawdzisz także jak skutecznie uczyć się języków, jak zdobyć i utrzymać motywację oraz jakie możliwości daje biegłe porozumiewanie się w dowolnym obcym języku. Jeżeli chcesz się o tym przekonać na własnej skórze, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz profesjonalny portal językowy. Prowadzimy go z pasją i zaangażowaniem i bardzo chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.

  Data dodania: 12 07 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Kurs Sikory »

  Kurs Sikory posiada od 2011 roku akredytację Kuratora Oświaty. Co to oznacza? Jest to potwierdzenie, iż spełniamy ustalone przez Kuratorium Oświaty wymagania, m. in. :
  • wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają zapewnić wysoką jakość kształcenia,
  •posiadamy autorskie programy nauczania oraz materiały dydaktyczne,
  •zatrudniamy wykładowców o wysokich kwalifikacjach merytorycznych oraz doświadczeniu zawodowym.
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na efektywne poszerzanie wiedzy naszych wychowanków. Jeśli ciągle szukasz metody na efektywne przygotowanie się do matury – zapisz się już dziś na Kurs Sikory.

  Data dodania: 23 08 2017 · więcej informacji o stronie »