Strony związane z hasłem 'film':

 • i-RECENZJE - recenzje książkowe, filmowe, teatralne - wypowiedz się »

  Strona, której przeznaczeniem jest pomoc wszystkim zagubionym w zakamarkach różnych dziedzin sztuki a dla aktywnych uczestników kultury miejsce, gdzie mogą podzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Na naszej stronie systematycznie umieszczane są oryginalne recenzje, dotyczące nowości filmowych, klasyki kina, literatury, przedstawiane są ciekawe koncerty oraz wystawy jak również opisy najnowszych spektakli teatralnych. Dołącz do nas jako recenzent lub czytelnik a na pewno spotkanie ze sztuką stanie się prostsze i przyjemniejsze.

  Data dodania: 22 04 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Filmy Blu-Ray | 3D | Premiery | Kino | Gry | Seriale | »

  Główną tematyką witryny bluray.com.pl to temat dosyć specyficzny, mianowicie filmy wydane na nośniki Blu-Ray oraz Blu Ray 3D. Format cieszy się wysoką popularnością z prostego powodu, na ten moment ten format to niesamowita jakość obrazu oraz dźwięku. Najbardziej popularnymi filmami na Blu-Ray to z pewnością takie produkcje jak: Avatar 3D, Avengers i Czas Ultrona czy Mad Max Na drodze gniewu. Jeśli chodzi o tą dziedzinę na stronie znajdziecie długie teksty- czyli recenzje filmów w formacie Blu-Ray. W przypadku tych recenzji rzetelnie oraz według naszej oceny opisujemy jakość obrazu, dźwięku, ilości dodatków, naszymi recenzjami śmiało można się sugerować czy dany film zakupić. Oprócz tego na stronie informujemy o datach premier, zapowiedziach, okazjach-promocjach cenowych filmów. Tematem pobocznym na stronie to także gry na konsole takie jak Playstation 4 czy Xbox One jaki i komputery PC. Gry także recenzujemy, piszemy zapowiedzi, informujemy o premierach i promocjach-okazjach cenowy w sklepach internetowych i stacjonarnych. Informacji z tematyki kina i seriali również znajdą się na stronie, jest to temat bardzo zbliżony filmom na nośnikach Blu-Ray. Nasz kolega redakcyjny Krzysiek prowadzi recenzje filmów kinowych, których jest już całkiem sporo na naszej stronie. Staramy się także pisać dużo o najnowszych technologiach z dziedziny obrazu oraz dźwięku, także na stronie dodajemy newsy dotyczące świeżych nowinek z tematyki formatu Blu-Ray, HD, FullHD, sprzętu Audio i Video. W przyszłości będziemy pisać o jeszcze wyższej technologi emisji filmów, mianowicie o rozdzielczości Ultra HD Blu-Ray który będzie niesamowitym postępem jakościowym obrazu i dźwięku. Filmy 4K, 8K także jeszcze raczkuje, w tym momencie emisja tych filmów przebiega tylko na platformach internetowych, niedługo zaskoczy nasz i pojawi się na fizycznych nośnikach. Aby tego wszystkiego się dowiedzieć musicie śledzić naszą witrynę, zachęcam i pozdrawiam!

  Data dodania: 03 08 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Kultura »

  Witryna StacjaKultura.pl to codzienne nowe i sprawdzone wieści z szeroko rozumianej i pojmowanej kultury wysokiej oraz masowej. Dzięki połączeniu jednego i drugiego pragniemy dotrzeć do szerokiego odbiory, który będzie mógł zapoznać się z wytworami jednego i drugiego świata. Codziennie aktualizujemy wszystkie dział i serwujemy świeże wiadomości. Rzetelne i kompleksowo. Zapraszamy do nas, aby każdy z Was mógł poczuć pociąg do kultury.

  Data dodania: 03 10 2013 · więcej informacji o stronie »
 • Profesjonalne filmy ślubne - Na całe Życie »

  Na całe życie jest profesjonalną firmą, specjalizujemy się w filmowaniu, tworzeniu pięknych profesjonalnych filmów ślubnych oraz fotografii ślubnej na terenie Warszawy oraz całej Polski. Na całe życie - jest gwarancją na piękną pamiątkę ślubną. Każde zdjęcie oddaje emocje towarzyszące Parze Młodej i jej otoczeniu. Jesteśmy elastyczny i otwarci na pomysły i sugestie Młodej Pary. Tworzymy filmy naszpikowane pozytywną energią. Dojazd w najdalsze zakątki Polski nie stanowi dla nas problemu. Zdjęcia które robimy dadzą Wam piękny i plastyczny obraz oraz pamiątkę na całe życie. To dzięki Wam stale się rozwijamy i wspinamy na coraz to wyższe szczeble sztuki filmowej. Nasza ciężka praca i poświęcony czas to gwarancja Waszego i naszego zadowolenia. Filmy które tworzymy pozwalają zobaczyć Was w prawdziwie kinowym wydaniu.  
     

  Data dodania: 21 03 2016 · więcej informacji o stronie »