Strony związane z hasłem 'grafik':

 • Seo blog »

  Strona prywatna Dawida na której prezentowane jest jego portfolio, a także informacje na temat pozycjonowania stron internetowych a także ich optymalizacji. Warto więc skorzystać z wszystkich rad jakie udziela wam Dawid. Pozycjonowanie stron Rzeszów to miejsce w którym Dawid wykonuje swoją pracę. Do wszystkich zleceń podchodzę bardzo poważnie. Każdy klient jest traktowany jak król :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wykonanych przeze mnie prac. Wszystkie inne informacje znajdziecie na stronie o mnie. Blog zawiera także narzędzia SEO, które są bardzo przydatne podczas pozycjonowania, czy też analizy konkurencji. Dawid to także webmaster, któremu można zlecić:
  - Przeróbkę skryptów PHP/MySQL.
  - Instalację dowolnego systemu CMS.
  - Instalację dowolnego skryptu PHP.
  Wszystkie czynności wykonywane są w przeciągu maksymalnie 2dni roboczych, chyba, że zostanie to wcześniej inaczej omówione z klientem.

  Data dodania: 22 10 2012 · więcej informacji o stronie »
 • PROCEDURA W FIRMIE darmowe wzory dokumentów »

  Procedurawfirmie. pl – to darmowy, nowoczesny i bardzo przydatny portal, który ułatwi Państwu prowadzenie własnej działalności. Portal pozwala na pobieranie gotowych dokumentów różnego rodzaju. Przykładowymi dokumentami, które dostępne są obecnie do pobrania to wzory: umów, protokołów, faktur, pełnomocnictw oraz wiele innych pism formalnych. Wszystko do pobrania zupełnie za darmo, bez konieczności rejestracji! Procedura w Firmie posiada także własny blog Internetowy pod adresem: https://www. procedurawfirmie. pl/blog gdzie znajdą Państwo równie ciekawe informacje. Gorąco wszystkich zapraszamy do sprawdzenia i pobierania wzorów umów.

  Data dodania: 04 04 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Harmonogram Pracy »

  Serwis GrafikiOnline. pl świadczy usługi w zakresie udostępniania programu do układania harmonogramów pracy. Dzięki tej aplikacji planowanie czasu pracy staje się łatwe, szybkie i efektowne.

  Program posiada wiele ciekawych i użytecznych funkcji takich jak sprawdzanie poprawności z kodeksem pracy, która ostrzega o wykorzystanym urlopie, ostrzega o naruszeniu doby pracowniczej, ostrzega o braku zapewnienia odpoczynku dobowego jak również tygodniowego.

  Program posiada również wiele innych funkcjonalności ułatwiających planowanie grafików pracy. Jedną z nich jest automatyczne wysyłanie powiadomień na email lub telefon o nadchodzącej zmianie. Funkcja dba o to aby każdy pracownik wiedział, na którą zmianę ma jutro do pracy. Dodatkowo w programie można znaleźć: grafik stanowisk, grafik z raportem, rejestrator czasu pracy, tablice ogłoszeń, mechanizm obliczający koszta pracowników jak również czas ich pracy.

  Harmonogram pracy można w dowolnym momencie wydrukować lub zapisać na dysk twardy w postaci pliku html. Wydrukować można również listę obecności, która generowana jest na podstawie godzin pracy w harmonogramie.

  Data dodania: 21 05 2016 · więcej informacji o stronie »