Strony związane z hasłem 'hale':

 • Hale namiotowe »

  Firma Palex, jest producentem lekkich i wytrzymałych hal namiotowych oraz magazynowych indywidualnie opracowanych pod kątem przeznaczenia. Hale namiotowe, a w zasadzie materiały wykorzystywane do produkcji pochodzą tylko z pewnych źródeł i spełniają odpowiednie wymagania techniczne. Nieustanne dbanie o proces technologiczny gwarantuje, że nasze hale zachowują najwyższą jakość. Szeroki asortyment pozwoli na wybór najatrakcyjniejszych hal dostosowanych do ilości dostępnego miejsca. Natomiast wielomodułowość da możliwość dowolnego łączenia i budowy całych kompleksów halowych.

  Data dodania: 07 06 2011 · więcej informacji o stronie »
 • Projektowanie i montaż konstrukcji hal stalowych »

  Jeżeli interesuje Państwa sprawnie wykonane kompleksowe projektowanie hal - koniecznie muszą Państwo odwiedzić serwis internetowy naszej firmy. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z naszymi projektami oraz wykonanymi realizacjami obejmującym hale przemysłowe i innego rodzaju obiekty przemysłowe i handlowe. Oferowane przez nas hale stalowe to pewność dobrze wydanych pieniędzy na magazyny i inne obiekty przemysłowe wykorzystywane do przechowywania materiałów oraz na cele produkcyjne. Na naszej stronie znajdą Państwo także referencje uzyskane za dotychczas wykonane hale w technologiach stalowych i żelbetowych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Tennis Solutions - budowa hal tenisowych »

  Specjalnością naszej firmy jest budowa hal tenisowych z drewna klejonego oraz ze stali z dwuteownika. Dodatkowo świadczymy usługi w postaci wykonywania konstrukcji stalowych oraz drewnianych z klejonki dla hal sportowych i przemysłowych. Ponadto w naszej ofercie jest budowa kortów tenisowych, boisk sportowych oraz kładzenie nawierzchni sportowych.

  Długoletnie doświadczenie w budowie hal tenisowych, budowie kortów tenisowych oraz prowadzenie własnych ośrodków sportowych zapewnia gwarancję dobrej realizacji inwestycji oraz wysoką merytoryczną pomoc podczas planowania inwestycji.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 10 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Konstrukcje stalowe - STALBAU »

  Wadowicka firma STALBAU to specjalista w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Nasza firma zajmuje się budową i projektowaniem hal stalowych i hal żelbetowych. Nasze konstrukcje sprawdzają się doskonale jako centra handlowe i logistyczne, hale produkcyjne usługowe, i komercyjne, a także obiekty sportowe. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Działamy na terenie całego kraju Każdemu klientowi oferujemy indywidualne rozwiązania ściśle dopasowane do ich wymagań. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 02 06 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Producent hal Nowhal | Hale z płyty warstwowej, Szczecin »

  Przedsiębiorstwo Nowhal zajmuje się produkcją, projektowaniem oraz budową hal z płyty warstwowej na terenie Szczecina i całego kraju.Płyta warstwowa która wykorzystywana jest w budowie hal, dzięki swoim właściwościom izolacyjnym i konstrukcyjnym pozwala realizować projekty hal o zastosowaniu w przemyśle spożywczym, jako hale magazynowe oraz jako hale wystawiennicze, a nawet powierzchnie biurowe.Rdzeń płyt warstwowych może być wykonany ze styropianu, pianki poliuretanowej czy wełny mineralnej, w zależności od przeznaczenia. Dodatkowo możemy zaoferować szeroki wybór akcesoriów, jak np. świetliki dachowe, bramy, drzwi i okna.W ofercie również hale stalowe, namiotowe, magazynowe, półkuliste. Skontaktuj się z biurem Nowhal, a udzielimy szczegółowych informacji.

  Data dodania: 27 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • ZOFIA OSĘKA montaż hal »

  Firma „Usługi Dźwigowe Zbigniew Osęka” świadczy swoje usługi od ponad 20 lat i ciągle się rozwija. Nasza firma świadczy usługi dźwigowe oraz wykonuje roboty ziemne. Nasza flota posiada m. in. dźwigi samochodowe od 8 do 55 ton a także koparko-ładowarki. Nasza firma wykonywała wiele bardzo dużych projektów tj. Most Świętokrzyski czy Metro Warszawskie. Więcej szczegółowych informacji na temat przeprowadzonych przez nas prac, oraz szczegóły na temat oferowanych usług, znajdują się na stronie http://dzwigikoparkioseka. pl/ do której obejrzenia, serdecznie Państwa zapraszamy już teraz!

  Data dodania: 05 05 2016 · więcej informacji o stronie »
 • PAW-STAL garaże blaszane Kraków »

  Paw-Stal to firma mająca swoją siedzibę w mieście Chyszówki. Zajmujemy się produkcją blaszanych garaży, kiosków oraz schowków budowlanych. Wykonujemy także inne konstrukcje stalowe na życzenie naszych klientów. Nasi pracownicy są w stanie zaoferować Państwu profesjonalne doradztwo oraz wskazówki w trakcie wyboru produktów. Na naszej stronie WWW mogą Państwo przeczytać pełną naszą ofertę, sprawdzić dane kontaktowe firmy oraz przykładowe realizacje. Na stronie znajdują się także wskazówki dotyczące przygotowania terenu pod zamówioną konstrukcję. Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz na naszą stronę Internetową w celu zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 28 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Kontenery - Weldon.pl »

  Firma Weldon Sp. z o. o. powstała w 2003 roku dzięki połączeniu dwóch firm. Jednej Metal System Sp. z o. o. Dębica, zajmującej się realizacją produkcji kontenerów, konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych oraz drugiej Eko-Świat Ropczyce, specjalizującej się w recyklingu tworzyw sztucznych i produkcji folii. W swojej ofercie posiada sprzedaż/wynajem specjalistycznych kontenerów różnego przeznaczenia, sprzedaż ekranów szklanych i akustycznych oraz usługę cynkowania we własnej ocynkowni w Dębicy. Jeśli chcesz uzyskać więcej wartościowych informacji, koniecznie odwiedź oficjalną stronę internetową.

  Data dodania: 18 05 2017 · więcej informacji o stronie »