Strony związane z hasłem 'hiszpański':

 • Kurs hiszpańskiego »

  Oferujemy dwa kursy języka hiszpańskiego:
  Hiszpański dla początkujących
  Hiszpański dla średnio zaawansowanych
  Każdy kurs składa się z zeszytów ćwiczeń oraz płyt audio z nagraniami native speakerów.
  Kursy wysyłane są bezpośrednio do kursanta. Osoba ucząca się sama decyduje ile czasu poświęca na naukę oraz o jakiej porze. Dzięki temu można w łatwy sposób pogodzić codzienne obowiązki z nauką.
  Język hiszpański jest bardzo popularny w zachodniej części Europy, a jego znajomość jest niewątpliwym atutem w starciach z osobami znającymi język angielski.
  Po ukończeniu kursu można otrzymać międzynarodowy certyfikat językowy TELC.

  Data dodania: 27 05 2011 · więcej informacji o stronie »
 • Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego Warszawa - Łukasz Wójcik »

  Kancelaria Naukowo-Biznesowa świadczy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm z zakresu tłumaczenia pism, korespondencji, procedur oraz innych dokumentów. W ofercie znajdują się tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, prawne, handlowe, polityczne oraz uwierzytelnione. Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego dr Łukasz Wójcik posiada bogate kwalifikacje, dlatego też zajmuje się tłumaczeniami z różnych dziedzin. Warto dodać, że tłumacz hiszpańskiego może uczestniczyć również np. w negocjacjach czy spotkaniach biznesowych. Cennik usług oraz kompleksowy opis znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 04 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Kursy angielskiego w College w Częstochowie »

  College to częstochowska szkoła językowa, która powstała w 2004 roku i od razu odniosła wielki sukces na tym rynku szkół. Od początku właściciel kładł nacisk na to, by szkoła uczyła swobodnego komunikowania się w języku obcym stąd decyzja o nauczaniu metodą bezpośrednią – tj metodą Callana, obecnie Direct. Teraz w ofercie szkoły można odnaleźć kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Szkoła uczy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie wiedzy. Dbając o komfort nauki zajęcia organizowane są w małych grupach, w przytulnych salach, z lektorami, którzy są nie tylko profesjonalistami lecz również dbają o miłą atmosferę zajęć. Bardzo zachęcamy do zapoznania się z ofertą College'u!

  Data dodania: 10 09 2017 · więcej informacji o stronie »