Strony związane z hasłem 'hydraulik':

 • Hydraulik-warszawa.net »

  Bardzo często spotykanym przez nas problemem w domu mogą być zatkana instalacja hydrauliczna. Jeśli nie nie chcemy od razu dzwonić po hydraulika z Warszawy można samemu spróbować przepchać kanalizację. Na samym początku warto wspomnieć o tym, że przyczyny zatkania odpływu mogą być bardzo różne. Warto wziąć pod uwagę jego specyfikacje. Mianowicie wiadomo, że odpływ w kuchni może zatkać się przez resztki jedzenia, tłuszcz, fragmenty opakowań po żywności, czy przez inne, również „kuchenne” powody. W znacznej części takich „kuchennych” przypadków nie potrzebujemy nawet żadnych specjalistycznych środków, ani nawet żadnego rodzaju przepychaczki. Tutaj wystarczą nam takie środki jak ocet, czy sód kuchenna, które to znajdują się chyba w niemal każdej kuchni. Tak więc w naczyniu mieszamy sodę oraz ocet w proporcjach 1:3, po czym jak najszybciej wlewamy ją do odpływu. Ostatnim krokiem jest spłukanie odpływu kilkoma litrami wrzącej wody po upływie kilkunastu minut. Można również po prostu wsypać 1-2 łyżki sody wprost do odpływu, a następnie wlać do niego około pół szklanki wody. Po paru minutach wystarczy wlać do odpływu wrzącą wodę. Niestety w przypadku zatkanego odpływu w łazience soda oraz ocet prawdopodobnie nam nie pomogą. Wiąże się to z faktem, że powodem takiego zatoru jest osad między innymi wieloma na przykład z mydła, pasty do zębów, czy chociażby z włosów. W takim przypadku przychodzi nam z pomocą przepychacz gumowy. Niegdyś był on obecny w niemal każdym domu, dziś również nie ma problemu ze znalezieniem go w sklepach AGD. Taki oto przepychacz należy umieścić na odpływie, którego okolice wcześniej nasmarowanie zostały tłustą substancją, na przykład wazeliną, po czym docisnąć, a następnie napuścić wody do poziomu, powyżej gumowej nasady. Na koniec należy kilkukrotnie pompować przepychaczem, co powinno rozwiązać nasz problem. Firma hydraulik-warszawa.net oferuje usługi hydrauliczne w Warszawie Wawer.

  Data dodania: 12 05 2015 · więcej informacji o stronie »
 • hydraulik24hwarszawa.pl »

  Każdy dbający o swój dom gospodarz, powinien mieć zanotowane namiary do dobrych, zaufanych fachowców, który można bez problemu wezwać w przypadku jakichkolwiek awarii instalacji czy usterek sprzętu gospodarstwa domowego. Mieszkańcy Warszawy w razie kłopotów z siecią wodno- kanalizacyjną czy usterek hydraulicznych w kuchni czy łazience mogą szukać pomocy w naszej firmie. Jesteśmy czynni przez okrągłą dobę we wszystkie dni roku, także w niedziele i święta ustawowo wolne od pracy. Do każdej dzielnicy miasta jesteśmy w stanie dojechać w sześćdziesiąt minut i zawsze jesteśmy przygotowani sprzętowo i mentalnie do usunięcia usterki. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na naszą specjalistyczną pomoc. Nigdy nie wiadomo, kiedy namiar do nas może się przydać.

  Data dodania: 08 12 2015 · więcej informacji o stronie »
 • MDM-TERM Hydraulik Zabrze, Serwis Junkers Katowice. »

  MDM-TERM firma z długoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu Hydaruliki, montażu i przeróbki instalacji wod-kan. Jesteśmy również certyfikowanym serwisem pieców CO między innymi takich firm jak Junkers, Vaillant, Termet, Beretta, Euroterm, Samsung, Comap. Zapewniamy montaż instalacji ogrzewania podłogowego, centralnego ogrzewania gazowego oraz czyszczenie pieca gazowego. Kotły gazowe aby gwarantowały bezpieczeństwo użytkowania wymagają corocznych przeglądów. Działamy na terenie miast: Katowice, Zabrze, Gliwice oraz miasta ościenne. Zapraszamy - gwarantujemy profesjonalną i szybką pomoc.

  Data dodania: 16 05 2017 · więcej informacji o stronie »
 • AQUA-KRET kanalizacja wrocław »

  Firma Aqua-Kret z Wrocławia zaprasza wszystkich Państwa do skorzystania z usług wodno-kanalizacyjnych naszej Firmy, które w większości realizowane są na terenie miasta Wrocław oraz okolicznych wiosek i miast. Profesjonalnie zajmujemy się udrażnianiem rur czy modernizacją obecnych instalacji CO. Nasza firma oferuje 24h pogotowie hydrauliczno-kanalizacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowy wykaz oferowanych przez nas usług, znajdą Państwo na aqua-kret. pl – Nasza firma posiada wyspecjalizowaną ekipę, która usunie każdy Państwa problem w możliwie jak najkrótszym czasie. Serdecznie zapraszamy po więcej informacji.

  Data dodania: 23 02 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Hydro Tech 24h czyszczenie kanalizacji Łódź »

  Jeśli masz problem z cieknącą rurą - zadzwoń do nas, przyjedziemy tak szybko jak to możliwe.

  Firma Hydro Tech 24 to firma hydrauliczna znajdująca się w Łodzi która oferuje:

  - naprawę drobnych jak i większych usterek
  - instalacje wodne i kanalizacyjne
  - instalacje centralnego ogrzewania
  - montaż kotłowni gazowych oraz na paliwa stałe
  - montaż armatury hydraulicznej i sanitarnej
  - mechaniczne czyszcznie kanalizacji

  Kompleskowe usługi, profesjonalnie, w konkurencyjnej cenie, sprawnie. Specjaliści którzy dla nas pracują naprawią każdą usterkę, dojedziemy tak szybko jak to będzie możliwe, bo rozumiemy, że są awarie które nie mogą czekać. Zadowolony klient to nasz cel.

  Data dodania: 20 05 2018 · więcej informacji o stronie »
 • Hydraulik Białystok - Kalhyd.pl »

  Kalhyd to  firma zajmująca się hydrauliką i tematami z nią związanymi.   Profesjonalne usługi są świadczone na terenie miasta Białegostoku oraz jego obrębach. Wieloletnie doświadczenie pozwala realizować firmie działania z ogólnego zakresu hydrauliki - poza standardowymi naprawami firma trudni się niemal wszystkim czynnościami, które oscylują o hydraulikę. Mowa tutaj oczywiście o profesjonalnym montażu w kwestii przyłącz wodnych, ale również energii cieplnej czy wentylacji np. domów jednorodzinnych. Szeroka gama działań wykonywanych przez kalhyd. pl czyni firmę wiodącym usługodawcą z zakresu hydrauliki.

  Data dodania: 19 04 2018 · więcej informacji o stronie »