Strony związane z hasłem 'Kancelaria Rachunkowa':

 • MANARO Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe manaro to kompleksowe usługi Rachunkowe dla firm. Specjalizujemy się w obsłudze małych jak i średnich, a także dużych firm. Z naszej oferty mogą także skorzystać osoby fizyczne czy też spółki cywilne. Nasze Biuro działa głównie na terenie Krakowa oraz jego okolicach. W ofercie naszych usług najdziecie Państwo: usługi księgowe, Zus, rozliczenia pracowników, czy też rozliczenia podatkowe. Dołącz już teraz i ty do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 17 09 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Biuro rachunkowe Włocławek | Teresa Dorsz »

  Zapraszam do mojego biura rachunkowego ulokowanego w centrum Włocławka. Promocja dla nowych klientów - rabat 50% na pierwszy miesiąc obsługi księgowej.

  Obsługa wyceniana jest indywidualnie, na podstawie niezbędnych dokumentów. Pomagamy w oraz doradzamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania. Asystujemy naszych klientów w załatwieniu wszelkich formalności w różnych urzędach skarbowych.

  Świadczymy kompleksowe usługi:

  księgi przychodów i rozchodów
  dofinansowania PFRON
  zwrot VAT z zagranicy
  ewidencje ryczałtu
  deklaracje PIT i VAT
  ewidencja środków trwałych
  sporządzanie VZM
  obsługa ZUS

  Współpraca za naszym biurem rachunkowym daje gwarancję, prawidłowości prowadzonej dokumentacji, jak i bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych, pojawiających się przy prowadzeniu firmy.

  Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszego biura:

  ul. Toruńska 61/1
  87-800 Włocławek
  woj. kujawsko-pomorskie

  Data dodania: 31 08 2016 · więcej informacji o stronie »