Strony związane z hasłem 'muzyka':

 • i-RECENZJE - recenzje książkowe, filmowe, teatralne - wypowiedz się »

  Strona, której przeznaczeniem jest pomoc wszystkim zagubionym w zakamarkach różnych dziedzin sztuki a dla aktywnych uczestników kultury miejsce, gdzie mogą podzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Na naszej stronie systematycznie umieszczane są oryginalne recenzje, dotyczące nowości filmowych, klasyki kina, literatury, przedstawiane są ciekawe koncerty oraz wystawy jak również opisy najnowszych spektakli teatralnych. Dołącz do nas jako recenzent lub czytelnik a na pewno spotkanie ze sztuką stanie się prostsze i przyjemniejsze.

  Data dodania: 22 04 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Tatu »

  Przez dwanaście lat zespół t.A.T.u. zdobył popularność, sukces i splendor jakiego żaden artysta z Europy Wschodniej nie uzyskał nigdy. Po dziś dzień ich hity są grane przez największe stacje radiowe, a Tatu jest legendą i ikoną w Rosji. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, każdy wydany zarówno w rosyjskiej jak i angielskiej wersji, oraz dwa albumy z remixami. Julia Volkova i Lena Katina, wokalistki zespołu, dziś zajmują się karierami solowymi, każda z nich wydała już singiel, Lena - Never Forget, a Julia - All because of you. By śledzić poczynania dziewczyn odwiedź stronę TatuShow.com i nie przegap żadnych ciekawostek, które dotyczą ich obu. Ponadto zachęcamy do przejrzenia archiwum strony o Tatu, gdzie znajduje się wiele ciekawostek i materiałów, które na pewno Cię zainteresują, jak bardzo obszerna galeria (ponad 20 000 zdjęć), dział Download (ok. tysiąca plików), czy aktywne Forum, na którym wypowiadają się fani, zapraszamy!

  Data dodania: 27 06 2012 · więcej informacji o stronie »
 • WorldTunes - portal muzyczny »

  Co można uzyskać z połączenia portalu społecznościowego oraz serwisu muzycznego? Oto WorldTunes.pl - niezwykły efekt takiego scalenia. Poza garścią artykułów, recenzji oraz nowinek ze świata muzyki, dostarczanej zarówno przez naszych redaktorów jak i samych użytkowników, portal stawia na komunikację i interakcję z innymi użytkownikami serwisu. Wejdź do świata WorldTunes.pl i dołącz do trwającej na forum dyskusji, komentuj najnowszy wywiad i poznaj nowych ludzi o podobnych gustach muzycznych. Portal organizuje również liczne konkursy z nagrodami, takimi jak płyty CD i gadżety serwisu.

  Data dodania: 31 12 2012 · więcej informacji o stronie »
 • Kultura »

  Witryna StacjaKultura.pl to codzienne nowe i sprawdzone wieści z szeroko rozumianej i pojmowanej kultury wysokiej oraz masowej. Dzięki połączeniu jednego i drugiego pragniemy dotrzeć do szerokiego odbiory, który będzie mógł zapoznać się z wytworami jednego i drugiego świata. Codziennie aktualizujemy wszystkie dział i serwujemy świeże wiadomości. Rzetelne i kompleksowo. Zapraszamy do nas, aby każdy z Was mógł poczuć pociąg do kultury.

  Data dodania: 03 10 2013 · więcej informacji o stronie »
 • Teksty piosenek »

  Uwielbiasz muzykę? Możesz słuchać jej dniami i nocami? A może masz jakiegoś ulubionego zagranicznego artystę, który śpiewa w swoim języku, niestety Ty nie znasz tego języka i nie potrafisz zaśpiewać razem z nim? Nie martw się, bo to już nie problem. Zajrzyj po prostu do naszego serwisu, wyszukaj utwór swojego ulubionego wykonawcy i zaśpiewaj razem z nim korzystając z tekstu piosenki, który zobaczysz właśnie na naszej stronie. Możesz także zobaczyć tłumaczenia utworów i dowiedzieć się o czym jest dana piosenka. Nasz serwis za darmo udostępnia również tysiące piosenek i teledysków, a każdego dnia dodawane są największe światowe hity na czasie.

  Data dodania: 01 04 2016 · więcej informacji o stronie »