Strony związane z hasłem 'nawadnianie':

 • ogrody-wodne.pl - oczka wodne i baseny ogrodowe »

  Firma ogrody-wodne. pl działa na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami. Profesjonalizm i w pełni indywidualne podejście do wykonywanych inwestycji są gwarancją pełnego zadowolenia z wykonanych ogrodów. Doświadczeni architekci naszego biura, tworząc projekty sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy plan zagospodarowania ogrodu wodnego powstaje przy precyzyjnej i obustronnej współpracy.
  Prowadzimy budowę basenów naturalnych i stawów kąpielowych, oczek wodnych i miniaturowych oczek wodnych, elementów małej architektury ogrodów wodnych tj. kaskady wodne, fontanny ogrodowe, cieki wodne. Aranżujemy elementy wodne również we wnętrzach, tarasach i balkonach. Serwisujemy i modernizujemy już istniejące zbiorniki wodne. Czyścimy oczka wodne i baseny ogrodowe.

  Data dodania: 23 02 2016 · więcej informacji o stronie »
 • urządzenia nawadniające »

  Sprawdź ofertę firmy www. irriga. pl w której znajdują się specjalne zraszacze dla produkcji rolnych i sadowniczych. Posiadamy wiele różnych modeli zraszaczy metalowych i plastikowych, dodatkowo zraszacze zapobiegające przymrozkom i systemy zraszające do szkółek. Wszystkie nasze produkty i elementy są wykorzystywane do nawodnienia plantacji, najwyższej jakości i z doskonałych komponentów. Zajrzyj na www. irriga. pl serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i konkurencyjnych cen! Odwiedź naszą stronę internetową gdzie szczegółowo możesz zapoznać się z urządzeniami i rozwiazaniami!

  Data dodania: 21 01 2019 · więcej informacji o stronie »