Strony związane z hasłem 'Ogrody':

 • Projekty ogrodów - Białystok »

  Marzysz o ogrodzie z prawdziwego zdarzenia? Chcesz wywrzeć wrażenie na sąsiadach i rodzinie? Zgłoś się do naszej firmy, na stronie www. proogrod. pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Nasza fachowa ekipa w trzech prostych krokach zrealizuje dla Ciebie nawet najbardziej wymagające zlecenie. Po pierwsze, po uzgodnieniu wszystkich warunków zrobimy ciekawy projekt. Po drugie, zajmiemy się jego realizacją. A po trzecie, możemy Ci pomóc w pielęgnowaniu zasadzonych roślin. Ogrodnictwo jest naszą pasją, korzystamy z klasycznych i innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 22 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • PlanEko »

  Zastanawiasz się nad stworzeniem ogrodu? Z przyjemnością Ci pomożemy.
  Od początku zależy nam na Twoich oczekiwaniach oraz sugestiach, właśnie dlatego projektowanie zaczynamy od spotkania oraz wizyty w miejscu inwestycji. W naszej ofercie znajdą Państwo również wykonawstwo projektu, pielęgnację ogrodu jednorazową lub regularną, obejmującą:
  kompleksową obsługę trawników, okresowe nawożenie, opryski prewencyjne i interwencyjne, profesjonalne cięcia drzew i krzewów, cięcia formujące, prześwietlające oraz odmładzające. Naszą pasją jest ogrodnictwo, posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala nam na udzielanie profesjonalnych wskazówek oraz porad.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 03 06 2016 · więcej informacji o stronie »
 • ogrody-wodne.pl - oczka wodne i baseny ogrodowe »

  Firma ogrody-wodne. pl działa na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami. Profesjonalizm i w pełni indywidualne podejście do wykonywanych inwestycji są gwarancją pełnego zadowolenia z wykonanych ogrodów. Doświadczeni architekci naszego biura, tworząc projekty sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy plan zagospodarowania ogrodu wodnego powstaje przy precyzyjnej i obustronnej współpracy.
  Prowadzimy budowę basenów naturalnych i stawów kąpielowych, oczek wodnych i miniaturowych oczek wodnych, elementów małej architektury ogrodów wodnych tj. kaskady wodne, fontanny ogrodowe, cieki wodne. Aranżujemy elementy wodne również we wnętrzach, tarasach i balkonach. Serwisujemy i modernizujemy już istniejące zbiorniki wodne. Czyścimy oczka wodne i baseny ogrodowe.

  Data dodania: 23 02 2016 · więcej informacji o stronie »