Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla przedszkola':

 • EduFox »

  Wszystko czego potrzebujesz do zarządzania najlepszą placówką edukacyjną!

  EduFox to nowe podejście do zarządzania zbiorową opieką nad dziećmi. To transparentność, jasny i szybki przepływ informacji, bezpieczeństwo, personalizacja. To wszystko, co pozwoli spełnić rosnące oczekiwania rodziców i sprawnie zarządzać placówką.

  EduFox to intuicyjne narzędzie, ułatwiające prowadzenie placówki edukacyjnej w zakresie komunikacji z rodzicem i pracownikami oraz zarządzania obecnościami i finansami (to taka nowoczesna i prosta „strefa rodzica” z obecnościami i rozliczeniami, trochę jak facebook). Zależy nam na tym aby EduFox oszczędził 70% czasu dyrektorom i właścicielom i być może pozwolił skupić się na lepszej komunikacji z rodzicami. Oprogramowanie EduFox uwzględnia wszystkie osoby, biorące udział w procesie edukacji. Dyrektor, Opiekun i Rodzic mają widok i funkcjonalności, dostosowane do roli jaką pełnią.

  EduFox to:

  - oprogramowanie dla przedszkola, które wspiera dyrektora placówki edukacyjnej w zarządzaniu oraz komunikowaniu się opiekunami grup oraz rodzicami.
  - miejsce, gdzie rodzice mogą skontaktować się z dyrektorem i opiekunem swojego dziecka, być na bieżąco z postępami malucha oraz sprawdzić należności i je uregulować.
  - narzędzie, dzięki któremu opiekunowie grup mogą dodawać na tablicę aktywności dzieci i dzielić się z rodzicami bieżącymi wydarzeniami
  - ochrona wizerunku dzieci, bez konieczności rezygnowania z publikowania zdjęć.
  - poczucie bezpieczeństwa dla rodzica, dzięki stałemu dostępowi do informacji

  Funkcjonalności:

  - Tworzenie placówek, grup, profili dzieci i opiekunów
  - Dodawanie postów na tablicy poszczególnych grup z możliwością oznaczenia typu komunikatu
  - Wysyłanie wiadomości do poszczególnych rodziców oraz opiekunów
  - Możliwość oznaczenia konwersacji jako zadanie
  - Panel zarządzania obecnościami i finansami
  - Możliwość łatwego dostosowanie metod naliczania płatności specyfiki placówki

  Data dodania: 25 01 2018 · więcej informacji o stronie »