Strony związane z hasłem 'panele podłogowe':

 • Panele Podłogowe »

  Zajmujemy się sprzedażą paneli podłogowych różnych radzajów, w tym paneli bambusowych. Nasz sklep znajduje się w mieście Bytom. Sprzedajemy panele podłogowe takich producentów jak Krono Original, Kronopol. Classen, Egger i Tarkett. Na stronie do obejrzenia zdjęcia rodzajów dostępnych paneli podłogowych, a także artykuły na temat zalet i wad paneli podłogowych, ich budowy, rodzajów i sposobu montażu.

  Data dodania: 31 08 2011 · więcej informacji o stronie »
 • FALQUON Polska »

  FALQUON oferuje najlepsze gatunkowo panele podłogowe na wysoki połysk. Powyższa firma jest niemiecka, i nie ukrywając dla producentów liczy się głównie jakość i zadowolenie klientów. Stąd też przedstawiamy Państwu ponad 200 dekorów w 8 różnych kolekcjach. Jeśli głównym celem jest zapewnienie komfortu i elegancji współgrającej z wysoką jakością w pomieszczeniu to na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. My, jako jedyni w Polsce dystrybutorzy FALQUON gwarantujemy najlepszą obsługę klienta oraz jakość dostaw. Nasza marka używa najnowocześniejszej technologii utwardzania wiązkami elektronów, dzięki czemu panele zyskują na długotrwałości oraz ekskluzywności.

  Data dodania: 18 06 2015 · więcej informacji o stronie »
 • sklep z panelami podłogowymi - Euro&House »

  Dystrybutor najlepszej jakości podłóg oraz akcesoriów wykończeniowych, firma Euro&House, działa na terenie całej Europy. W swojej ofercie posiada doskonałe, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie przy wysokim natężeniu ruchu panele podłogowe. Oprócz nich proponowane są również deski fornirowane i dopasowane do płaszczyzn podłogowych kolorystycznie i wzorcowo listwy przypodłogowe, a nawet wewnętrzne parapety. Do użytku zewnętrznego polecane są zaś praktyczne podbitki dachowe. Kontakt i pełna oferta na stronie eurohouse. com. pl.
  Atrakcyjna cena, szybka dostawa wybraną opcją to zalety zakupów internetowych. Możesz je zrobić przez cały tydzień.  

  Data dodania: 23 07 2018 · więcej informacji o stronie »