Strony związane z hasłem 'polerowanie lakieru':

 • Pielęgnacja pojazdów, auto detailing - Fancy Detailers »

  Nasze studio detailingu to miejsce w którym dbamy o utrzymanie lub przywracamy możliwie najlepszy stan wizualny samochodów, motocykli, łodzi, samolotów. Jeżeli zauważyłeś na swoim aucie ogrom uciążliwych rys, zmatowienia, wżery po ptasich odchodach lub po prostu interesuje Cię codzienna pielęgnacja auta np. profesjonalne mycie ręczne, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Oferujemy różne warianty dekontaminacji i renowacji lakieru - od prostych odświeżeń po złożone procesy, wieloletnią i krótkookresową ochronę lakieru GLARE bazującą na krzemianach oraz usługi takie jak pielęgnacja wnętrz (czyszczenie i impregnacja), dachów cabrio, detailing kół, nadkoli oraz komory silnika. Zadbamy również o odpowiedni stan szyb i kloszy lamp. Dla każdego auta przygotowujemy indywidualny zestaw czynności i kosmetyków w zależności od jego stanu, typu lakieru oraz określonego budżetu. Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, bezpieczne dla lakieru i delikatnych elementów ozdobnych. Dodatkowo każdy klient otrzymuje, krótkie szkolenie, jak poprawnie pielęgnować samochód, by wykluczyć lub przynajmniej zredukowaćpowstanie nowych uszkodzeń.

  Data dodania: 19 01 2016 · więcej informacji o stronie »
 • AUTODETAILING renowacja felg szczecin »

  Prezentujemy Państwu firmę Exclusive Car Detailing z siedzibą w Szczecinie. Zajmujemy się konserwacją wewnętrzną oraz zewnętrzną pojazdów. Oferujemy: zabezpieczenie lakieru, korektę powłoki lakierniczej, czyszczenie i konserwację tapicerki, czyszczenie felg, polerowanie i zabezpieczenie szyb, mycie silnika. Zgrany ikompetentny zespół naszych pracowników z przyjemnością zrealizuje wszelkie Państwa zlecenia, nawet te w największym stopniu nietypowe. Zapewniamy niskie ceny i krótkie terminy wykonania zamówień. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat oferty naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 06 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Ręczna myjnia samochodowa we Wrocławiu »

  Uni - Plus, to ręczna myjnia samochodowa, mieszcząca się na ulicy Strzegomskiej 42 AC, 53-611 Wrocław. Auta myte są tradycyjnymi technikami. Nie używa się szkodliwych detergentów oraz myjek ciśnieniowych. Uni - Plus, to najwyższej klasy automyjnia samochodowa we Wrocławiu, pracująca na najlepszej jakości preparatach marki Sonax. Szeroka oferta zawiera: profesjonalne mycie samochodu, pranie tapicerki, a także polerowanie i woskowanie lakieru metodą ręczną. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, zdobytemu na przełomie ostatnich lat, przeszkolonemu personelowi i odpowiednim procedurom, Państwa pojazd jest w najlepszych rękach. Dzięki ręcznemu myciu oraz jakości kosmetyków, samochody mają gwarancję bezpieczeństwa przed jakimkolwiek uszkodzeniem lakieru. Odświeżenie i polerowanie lakieru we Wrocławiu dotyczy również pojazdów "wiekowych". Firma przyjmuje także zlecenia na kompleksowe przygotowanie pojazdu do sprzedaży. Uni - Plus pracuje dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 18. 00. Tel: 518 809 984.

  Data dodania: 01 02 2019 · więcej informacji o stronie »