Strony związane z hasłem 'producent opakowań':

 • Producent opakowań z folii - Tokarski sp.j. »

  Firma Tokarski powstała w roku 1997 i od początku jej działania założyciel, Stanisław Tokarski postawił sobie za cel świadczenie najwyższej jakości usług z jednoczesnym zachowaniem przystępnej ceny produktów. Ciężka praca i zaangażowanie pozwoliły nam rozwijać firmę i poszerzać jej asortyment tak, żeby nasze opakowania foliowe spełniały wszystkie najsurowsze wymogi. Z roku na rok staraliśmy się wprowadzać do produkcji coraz to nowocześniejsze rozwiązania, a także wypełniać restrykcyjne wymogi, dzięki którym nasze produkty byłyby jeszcze lepsze. Dzisiaj dysponujemy certyfikatem ISO, który jest gwarancją, że nasze opakowania z folii charakteryzują się pożądanymi cechami i produkowane są w odpowiedni sposób. Firma zaczynała od produkowania rękawów foliowych i woreczków do cytrynady, dzisiaj nasz asortyment to 38 rodzajów różnych opakowań foliowych, z których jesteśmy dumni. Produkujemy torby reklamowe z nadrukiem fleksograficznym, worki foliowe, a także opakowania z folii z nadrukiem, a każdy produkt charakteryzuje się precyzją wykonania.

  Data dodania: 12 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Click-Pack producent opakowań: opakowania jednorazowe, plastikowe, kartonowe, z tworzyw sztycznych. »

  Jesteś zainteresowany zakupem profesjonalnych maszyn pakujących dla swojej firmy? W Click-Pack znajdziesz ofertę maszyn pakujących, które doskonale nadają się do pakowania różnorodnej żywności. Ponadto w firmie Click-Pack od razu możesz zaopatrzyć się w odpowiednie opakowania czy folie do pakowania. Wszystkie sprzedawane w firmie maszyny są w pełni sprawne i gwarantują wysoką jakość procesu pakowania. Dzięki maszynom posiłki będą ładnie i estetycznie zapakowane, a Klienci o wiele chętniej sięgną wtedy po tak zapakowany produkt.

  Data dodania: 03 03 2014 · więcej informacji o stronie »
 • Producent opakowań z folii sztywnej »

  Chcesz aby Twój produkt wyróżniał się na sklepowej półce?
  Skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy pudełka z folii PVC i PET, termoutwardzalne, wykonywane pod konkretny produkt. Nasze opakowania nie tylko doskonale zabezpieczą Twój produkt przed uszkodzeniem, ale dzięki zastosowaniu technik ozdobnych uczynią go wyjątkowym.
  Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju opakowania typu blister (klejony, zamykany, zaginany), pudełka przeźroczyste czy z nadrukiem. Posiadamy w naszej ofercie również pudełka z dnem automatycznych, zmniejszającym czas jak i koszt pakowania produktów. Wykonujemy również tacki, displaye do ekspozycji niewielkich gabarytowo produktów.
  Nasze opakowania mogą być uszlachetnione lub wyposażone w tzw. eurodziurę - zawieszkę.
  Nasze opakowania sprawdzą się idealnie w każdej branży do pakowania produktów niewielkich, po całkiem spory sprzęt AGD.

  Data dodania: 31 05 2016 · więcej informacji o stronie »
 • producent opakowań »

  Drukarnia www. fourcolors. com. pl od 2008 roku realizuje projekty drukarskie i introligatorskie. Mamy nowoczesne maszyny poligraficzne oraz proponujemy nowatorskie rozwiązania oraz najwyższa jakość usług. Skorzystaj z bogatej oferty jaką oferuje nasza drukarnia. W ofercie mamy również produkcję opakowań - od wydruku po składanie. Zajrzyj na www. fourcolors. com. pl Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Konkurencyjne ceny, profesjonalne usługi oraz najwyższej jakości produkty. Sprawdź naszą ofertę, skontaktuj się z działem obsługi. Sprawdź jak pracujemy, nasz park maszynowy oraz dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 24 10 2019 · więcej informacji o stronie »