Strony związane z hasłem 'profilaktyka':

 • Profilaktyka, terapia, zdrowie - soma-naturalis.eu »

  soma-naturalis. eu jest to wyjątkowe miejsce w którym łączymy pasjonatów zdrowego odżywania, naturalnej medycyny i ziołolecznictwa. W swojej praktyce skupiamy się na niewielkiej grupie ziół posiadającej bardzo duże właściwości lecznicze pomocne w schorzeniach takich jak nadciśnienie, stres, kandydoza, depresja, reumatyzm, trądzik czy borelioza.
  Przedstawiamy zioła jako suplementy diety pomocne w antybiotykoterapii, odchudzaniu, nadwadze, oczyszczaniu organizmu czy detoksie.
  Oferujemy zioła w kapsułkach takie jak: Żeń-szeń Syberyjski, Vilcacora, Ashwagandha, Traganek, Sarsaparilla czy Andrographis.

  Data dodania: 17 12 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Testy diagnostyczne w DomoweLaboratorium.pl »

  Od dawna wybierasz się do lekarza, żeby sprawdzić swój stan zdrowia, zrobić podstawowe badania, ale brakuje Ci czasu i zniechęcają Cię ogromne kolejki w przychodniach i laboratoriach? W takim razie dobrze trafiłeś. Dzięki zakupom na stronie https://sklep. domowelaboratorium. pl wykonasz wiele badań samodzielnie w domu i w kilka minut otrzymasz dokładne wyniki dotyczące Twojego stanu zdrowia. Są to m. in. ogólne testy zdrowia, testy ciążowe, testy narkotykowe, testy na cholesterol czy alkotesty. Pełną ofertą produktów możesz sprawdzić i przeglądnąć na stronie sklepu internetowego marki Domowe Laboratorium.

  Data dodania: 22 03 2018 · więcej informacji o stronie »