Strony związane z hasłem 'rower':

 • Sklep Rowerowy »

  Internetowy sklep szumgum.com to miejsce w którym znajdą Państwo bardzo tani sprzęt do ćwiczeń oraz rowery. Posiadamy kilka rodzajów rowerów: górskie, turystyczne, składane, szosowe. Cały sklep podzielony jest na około 100 tematycznych podkategorii. Nasz sklep umożliwi Ci zakup towaru po bardzo atrakcyjnej cenie. Zamówić tutaj można także bardzo wiele części do rowerów, a także akcesoria związane ze sportem.

  Data dodania: 20 12 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Całoroczna wypożyczalnia rowerów w Gdańsku: Rower Partner (Brzeźno) »

  Aktywność firm zorientowanych na turystów, które zlokalizowane są nad polskim morzem gwałtownie wygasa wraz z nadejściem końca lata. Zakład Usługowy Rower Partner ma się dobrze i funkcjonuje przez cały rok. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wypożyczyć rower w Gdańsku - zapraszamy do Brzeźna.

  Rower Partner to również serwis rowerów - najstarszy w dzielnicy Brzeźno. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą rowerów. Na stronie internetowej zawsze znajdują się ciekawe promocje.

  Data dodania: 01 11 2013 · więcej informacji o stronie »
 • Rowery wodne »

  Strona Internetowa hypeboat.com jest stroną poświęconą szybkim i lekkim rowerom wodnym, które można zakupić po bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy z naszych rowerów wodnych przystosowany jest do wielu rodzajów zbiorników, począwszy od jezior, czy też małych stawów, a także i rzek. Rowery wodne, które mamy w swojej sprzedaży posiadają wiele plusów na temat ich budowy. Posiadamy lepiej zbudowane rowery od naszej konkurencji.

  Data dodania: 31 07 2011 · więcej informacji o stronie »
 • Sklep internetowy - www.sakwyrowerowe.com.pl »

  Branża rowerowa obserwuje z roku na rok, coraz większe zainteresowanie różnego rodzaju sakwami, torebkami, workami i podobnymi akcesoriami, pozwalającymi na bezpieczne przewożenie telefonu, portfela, ubrania czy też wszystkiego tego co jest nie zbędne podczas turystyki rowerowej po naszej pięknej i nie do końca odkrytej ojczyźnie. W nowym sezonie 2016 r. przewiduje się dalszy wzrost turystyki rowerowej, do którego to wzrostu przyczyni się bez wątpienia oddany do użytku pod koniec 2015 roku szlak rowerowy greenvelo. pl. Szlak ten liczy prawie 2 tysiące kilometrów i przebiega przez pięć malowniczych województw takich jak: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskiego, podkarpackie i świętokrzyskie. Jeżeli planujecie rozpocząć rowerową turystykę, to zapewne będziecie chcieli kupić nieprzemakalne sakwy rowerowe, tak aby twój cały cenny ekwipunek przetrwał nie jedną wiosenną czy letnią burzę. Zapraszamy do profesjonalnego sklepu rowerowego, który oferuję wodoodporne sakwy, worki, torebki takich marek jak Crosso, Ortlieb czy Topeak. Kliknij w powyższy link i zapoznaj się z obszerną oferta sklepu internetowego www. sakwyrowerowe. com. pl

  Data dodania: 10 01 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Stojaki rowerowe. Ocynk ogniowy czy stal nierdzewna? »

  Wielu z nas zastanawia się być może, czym należy się kierować przy wyborze sprzętu parkingowego dla rowerów, a mianowicie stojaków rowerowych.
  Ocynkowane ogniowo stojaki na rowery to między innymi:
  - bardzo przystępna cena (o wiele niższa od nierdzewnej, można kupić 2-3 razy więcej),
  - mniej kuszący wygląd dla złomiarzy,
  - wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne.
  Natomiast stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej to:
  - najwyższe walory estetyczne,
  - niezmienność barwy powłoki stali,
  - podniesienie prestiżu firmy, sklepu przy którym stoi,
  - całkowita i dożywotnia gwarancja że stojak nigdy nie zerdzewieje.
  Oczywiście ze stojakami to jest tak, że każdy ma wady i zalety - należy więc przed zakupem zastanowić się, co jest dla nas wadą a co zaletą i dokonać najbardziej optymalnego wyboru.

  Data dodania: 20 01 2016 · więcej informacji o stronie »
 • stojak na rower | KROSSTECH »

  Ludzie coraz częściej doceniają możliwość dojazdu do pracy rowerem, szczególnie w dużych miastach, które oferują im bezpieczne ścieżki rowerowe. Wiedząc o tym, jak i o tym, że rowerzyści potrzebują również bezpiecznego miejsca do pozostawienia swojego pojazdu, Krosstech zajmuje się produkcją i sprzedażą produktu, jakim jest stojak na rower. Jest to produkt, który oferowany jest klientom w wielu wariantach: od małych, nawet 1-stanowiskowych modeli, po konstrukcje złożone nawet z 20 stanowisk. Dodatkowo, w różnych kształtach i w odmiennych materiałach.

  Jeśli klient nie jest zainteresowany wyżej wymienionym flagowym produktem marki - stojakiem na rower - może wciąż zaglądnąć do oferty produktowej, gdzie odnajdzie szereg możliwości do aranżacji przestrzeni miejskich, akcesoria do domu i ogrodu oraz rzeczy do organizacji garażu. Znajdują się tu ławy, ławki, kosze czy wiaty, różne typy zadaszeń oraz wieszaków.

  Stojak na rower nie jest jedynym dostępnym uchwytem w ofercie firmy. Możesz tutaj znaleźć także produkty dostosowane do nart czy reklam, jak i opon oraz drewna.

  Data dodania: 22 05 2019 · więcej informacji o stronie »