Strony związane z hasłem 'stojak':

 • Stojaki rowerowe. Ocynk ogniowy czy stal nierdzewna? »

  Wielu z nas zastanawia się być może, czym należy się kierować przy wyborze sprzętu parkingowego dla rowerów, a mianowicie stojaków rowerowych.
  Ocynkowane ogniowo stojaki na rowery to między innymi:
  - bardzo przystępna cena (o wiele niższa od nierdzewnej, można kupić 2-3 razy więcej),
  - mniej kuszący wygląd dla złomiarzy,
  - wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne.
  Natomiast stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej to:
  - najwyższe walory estetyczne,
  - niezmienność barwy powłoki stali,
  - podniesienie prestiżu firmy, sklepu przy którym stoi,
  - całkowita i dożywotnia gwarancja że stojak nigdy nie zerdzewieje.
  Oczywiście ze stojakami to jest tak, że każdy ma wady i zalety - należy więc przed zakupem zastanowić się, co jest dla nas wadą a co zaletą i dokonać najbardziej optymalnego wyboru.

  Data dodania: 20 01 2016 · więcej informacji o stronie »
 • stojak na rower | KROSSTECH »

  Ludzie coraz częściej doceniają możliwość dojazdu do pracy rowerem, szczególnie w dużych miastach, które oferują im bezpieczne ścieżki rowerowe. Wiedząc o tym, jak i o tym, że rowerzyści potrzebują również bezpiecznego miejsca do pozostawienia swojego pojazdu, Krosstech zajmuje się produkcją i sprzedażą produktu, jakim jest stojak na rower. Jest to produkt, który oferowany jest klientom w wielu wariantach: od małych, nawet 1-stanowiskowych modeli, po konstrukcje złożone nawet z 20 stanowisk. Dodatkowo, w różnych kształtach i w odmiennych materiałach.

  Jeśli klient nie jest zainteresowany wyżej wymienionym flagowym produktem marki - stojakiem na rower - może wciąż zaglądnąć do oferty produktowej, gdzie odnajdzie szereg możliwości do aranżacji przestrzeni miejskich, akcesoria do domu i ogrodu oraz rzeczy do organizacji garażu. Znajdują się tu ławy, ławki, kosze czy wiaty, różne typy zadaszeń oraz wieszaków.

  Stojak na rower nie jest jedynym dostępnym uchwytem w ofercie firmy. Możesz tutaj znaleźć także produkty dostosowane do nart czy reklam, jak i opon oraz drewna.

  Data dodania: 22 05 2019 · więcej informacji o stronie »