Strony związane z hasłem 'szkoła rodzenia':

 • Baby Born Szkoła Rodzenia »

  Szukasz miejsca w szkole rodzenia, jednak terminy cię przerażają? Sprawdź ofertę naszej szkoły. Mamy krótkie terminy a kursy rozpoczynają się co miesiąc. Oferujemy zajęcia w niewielkich grupach, miła atmosferę oraz wykwalifikowanych prowadzących.
  Zajęcia odbywają się w systemie tygodniowym, ale istnieje możliwość uruchomienia zajęć weekendowych.
  Na miejscu czynny codziennie gabinet położnej. Oferujemy również możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć jogi dla kobiet ciężarnych czy warsztatów chustonoszenia niemowląt.
  Oferujemy również wizyty domowe naszej położnej z wieloletnim doświadczeniem.
  Usługi w pełni refundowane przez NFZ.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 18 08 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Szkoła Rodzenia ”Mama i ja” Poznań »

  Macierzyństwo i ojcostwo to wspaniała sprawa, ale także i bardzo poważna, a nade wszystko coś, do czego trzeba się dobrze przygotować. Dlatego też, dla wszystkich z Państwa, którzy spodziewają się dziecka, otwarta została szkoła rodzenia Mama i Ja w Poznaniu. Mimo, że jest to w pełni darmowa szkoła rodzenia, to jej oferta jest naprawdę bogata, ciekawa i zróżnicowana. W programie są nie tylko typowe zajęcia ze szkoły rodzenia, ale i gimnastyka, masaże, konsultacje z położną i tak dalej. Gwarantujemy bardzo miłą atmosferę na zajęciach i grupy złożone co najwyżej z siedmiu par, by zachować kameralny klimat. Bezpłatna szkoła rodzenia w Poznaniu Mama i Ja mieści się pod adresem: Kochanowskiego 6, 60-844 Poznań, telefon: 690 898 498.

  Data dodania: 13 11 2017 · więcej informacji o stronie »