Strony związane z hasłem 'Torby reklamowe':

 • Producent opakowań z folii - Tokarski sp.j. »

  Firma Tokarski powstała w roku 1997 i od początku jej działania założyciel, Stanisław Tokarski postawił sobie za cel świadczenie najwyższej jakości usług z jednoczesnym zachowaniem przystępnej ceny produktów. Ciężka praca i zaangażowanie pozwoliły nam rozwijać firmę i poszerzać jej asortyment tak, żeby nasze opakowania foliowe spełniały wszystkie najsurowsze wymogi. Z roku na rok staraliśmy się wprowadzać do produkcji coraz to nowocześniejsze rozwiązania, a także wypełniać restrykcyjne wymogi, dzięki którym nasze produkty byłyby jeszcze lepsze. Dzisiaj dysponujemy certyfikatem ISO, który jest gwarancją, że nasze opakowania z folii charakteryzują się pożądanymi cechami i produkowane są w odpowiedni sposób. Firma zaczynała od produkowania rękawów foliowych i woreczków do cytrynady, dzisiaj nasz asortyment to 38 rodzajów różnych opakowań foliowych, z których jesteśmy dumni. Produkujemy torby reklamowe z nadrukiem fleksograficznym, worki foliowe, a także opakowania z folii z nadrukiem, a każdy produkt charakteryzuje się precyzją wykonania.

  Data dodania: 12 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • MK-PAK | torby i reklamówki »

  W Kętrzynie przy ulicy Bolesława Limanowskiego znajduje się miejsce, które mimo, że wygląda niepozornie jest miejscem, w którym powstaje multum nośników reklamowych, które później trafiają na teren całej polski. Co to za miejsce? Dlaczego jeszcze się o nim nie dowiedziałem?

  Odpowiedź brzmi - to miejsce to siedziba firmy MK-pak, która jest producentem najlepszej jakości toreb papierowych z nadrukiem oraz toreb foliowych z nadrukiem. Torby reklamowe to bardzo dobry nośnik reklamowy, ponieważ zawiera dużo niewykorzystanej przestrzeni oraz jest non stop używany przez klientów. Wystarczy tylko, by klient zaprojektował logo, które będzie chciał umieścić na jego torby foliowe bądź torby papierowe, a my zajmiemy się resztą.

  dbamy także aby wszystkie wykonywane przez nas nadruki na torbach foliowych oraz nadruki na torabach papierowychh były wyłącznie najwyszej jakości, ponieważ rozmazane logo firmy uważamy za rzecz, która nie może przytrafić się na produkowanych przez nas, wysokiej jakości torbach reklamowych MK-Pak.

  Data dodania: 21 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • BAYONER »

  Zapraszamy do przeglądnięcia oferty producenta gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. toreb papierowych z nadrukiem, reklamówek foliowych oraz toreb materiałowych.

  Posiadamy jedne z najwyższych jakości produkty w bardzo przystępnych cenach. Na naszej stronie Internetowej znajdują się szczegółowe informacje na ten temat.

  OFERTA:

  teczki reklamowe, clipboardy, druk UV, druk wielkoformatowy, kalendarze, torby reklamowe, segregatory reklamowe, poligrafia, skład graficzny, opakowania reklamowe


  KONTAKT:
  BAYONER
  ul. Naruszewicza 15
  77-100 Bytów
  NIP : 842 166 53 62
  REGON : 220770220

  Dział kalkulacji
  mail: biuro@bayoner.pl​
  mail: grzegorz.lenc@bayoner.pl
  tel. +48 666 163 620
  tel. +48 519 525 201

  Data dodania: 26 02 2017 · więcej informacji o stronie »