Strony związane z hasłem 'trycholog':

 • Klinika Medycyny Estetycznej Genesis »

  Ludzie zapisują się do chirurga plastycznego z różnych powodów. Niekiedy pragną pozbyć się niedoskonałości, w innych sytuacjach zaś walczą z pozostałościami bardzo poważnych schorzeń lub wypadków losowych. W każdym przypadku jednak istotne jest, aby uzyskali pomoc od osoby z doświadczeniem.

  Takich specjalistów można bez problemu znaleźć w klinice Genesis. Jest to klinika medycyny estetycznej w Krakowie, która swoją działalność rozpoczęła już parę lat temu. Od początku swojego istnienia Genesis pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji. Jest to zasługa przede wszystkim podejścia jej pracowników, którzy stawiają świadczenie wysokiej jakości usług medycznych na pierwszym miejscu. Dzięki temu oferują zabiegi medycyny estetycznej wykonywane zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi i z zastosowaniem tylko bardzo nowoczesnych metod. Pomagają one w otrzymaniu najlepszych efektów końcowych, co przekłada się na satysfakcję każdego pacjenta, który postanowi skorzystać z oferty Genesis.

  Wśród wielu ciekawych zabiegów oferowanych w tej klinice, tym który zdobywa na popularności jest lipomodelling pośladków i piersi. Metoda ta pozwala otrzymać wspaniałe rezultaty, a mimo to pozostaje bardzo nieinwazyjna. Lipomodelling tego rodzaju potrafi wspaniale podkreślić kształt pośladków i piersi, tym samym zapewniając że każdy będzie zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. W Genesis zabieg ten jest oferowany w przystępnych cenach, co stanowi kolejną zachętę. Nic więc dziwnego, że według wielu osób jest to najlepsza klinika medycyny estetycznej w Krakowie.

  Klinika Genesis
  ul. Józefa Korzeniowskiego 39
  30-214 Kraków
  Telefon: 690 070 790

  Data dodania: 20 01 2021 · więcej informacji o stronie »