Strony związane z hasłem 'ubezpieczenie mienia':

 • Przeprowadzki 365 »

  Firma przeprowadzki365. pl działa na terenie całej Unii Europejskiej i świadczy szeroki zakres usług zarówno dla osób prywatnych, jaki i dla firm. Realizujemy małe przewozy bagażowe, jak i bardzo złożone, wymagające szerszego działania logistycznego, np jeśli chodzi o przedmioty wielkogabarytowe. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy przedmiot. Firma dysponuje odpowiednim sprzętem potrzebnym do realizowania każdej przeprowadzki. Jeśli zajdzie potrzeba, firma zapewnia odpowiednia powierzchnię magazynową do przechowania mienia klienta na czas, realizowanej przeprowadzki.

  Swoje godziny pracy dostosowujemy do potrzeb naszych usługobiorców, jesteśmy do dyspozycji także w nocy, jak i w weekendy.

  Jesteśmy też w pełni ubezpieczeni i dlatego klient może bez obaw powierzyć nam swoje mienie. Jeżeli potrzebują Państwo jeszcze większego zapewnienia bezpieczeństwa to w uzasadnionych przypadkach możemy zwiększyć kwotę ubezpieczenia.

  Nasza firma zapewni Państwu odpowiedni sprzęt, który niezbędny jest w trakcie przeprowadzki tj. wózki, folie czy kartony.

  Data dodania: 29 08 2016 · więcej informacji o stronie »