Strony związane z hasłem 'ubezpieczenie oc':

 • Ubezpieczenia OC »

  Strona poświęcona ubezpieczeniom motoryzacyjnym. U nas dowiesz się bardzo ważnych informacji, jak płacić mniej za ubezpieczenie’’. Dowiesz się tu bardzo ciekawych informacji na temat odszkodować, oraz ubezpieczeń OC. Posiadamy również własne forum ubezpieczeniowe, gdzie będziesz mógł podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Będziesz mógł dowiedzieć się tam bardzo dużo przydatnych informacji ubezpieczeniowych. Ponadto dowiesz się co to jest leasing samochodowy, oraz czy jest opłacalny. Zobacz ofertę ubezpieczeniową na naszej stronie internetowej, wejdź i sprawdź już teraz ile mniej więcej może kosztować ubezpieczenie dla Ciebie.

  Data dodania: 24 09 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Najtańsze ubezpieczenia OC »

  Skąd wiadomo gdzie kupić najtańsze OC? Wszystko zależy od tego kim jesteśmy, jaki mamy samochód i jakie jest nasze doświadczenie za kółkiem. Każdy kierowca jest inny, a więc każdy może kupić najtańsze OC gdzie indziej.

  Weźmy dla przykładu młodego kierowcę i załóżmy, że:
  - ma 21 lat,
  - mieszka w Warszawie,
  - jest kawalerem i nie ma dzieci,
  - posiada prawo jazdy od 2 lat,
  - dotychczas nie posiadał ubezpieczenia OC.

  Właśnie kupił samochód:
  - FORD Mondeo Hatchback 96-01, 1.6 CLX, 90KM,
  - 5-drzwiowy + instalacja gazowa,
  - rok produkcji: 1999,
  - przebieg: 220 000 km.

  Za najtańsze OC zapłaci 1930 zł, a kupi je w firmie Gothaer.

  A za ile Ty kupisz najtańsze OC? Dowiesz się korzystając z kalkulatora OC dostępnego na naszej stronie - bezpłatnie i bez rejestracji wykonasz kalkulację, porównasz oferty i wybierzesz najtańsze OC dla siebie.

  Data dodania: 05 12 2012 · więcej informacji o stronie »