Strony związane z hasłem 'usługi hydrauliczne':

 • Solidne pogotowie hydrauliczne Warszawa »

  Nasza firma hydrauliczna posiada kilkuletnie doświadczenie. Realizowaliśmy prace hydrauliczne zarówno w ogromnych biurowcach jak i typowych lokalach. Nasze doświadczenie bierze się z wielkiej ilości usług które do dziś przeprowadziliśmy. Niepodważalnym dowodem tych kwalifikacji są ciepłe słowa naszych klientów. Nasze realizacje przeprowadzane są z należytą sumiennością i starannością. Wykonujemy prostą hydraulikę jak montaż brodzika czy też zmywarki, lecz również usługi wiekszych rozmiarów jak wymiana poziomu kanalizacji sanitarnej. Sprawdź nasz cennik usług hydraulicznych. Dla dotychczasowych jak i nowych klientów proponujemy również pogotowie hydrauliczne dostępne 24h. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 05 2015 · więcej informacji o stronie »
 • www.naprawmi.pl »

  Szykujesz się do dużego remontu domu. Przyjaciel poradził Ci abyś przed rozpoczęciem prac malarskich sprawdził instalację elektryczną i rozplanował docelowe rozmieszczenie gniazdek elektrycznych i włączników światła. To dobra rada! Zgłoś się do nas i zleć naszym specjalistom elektrykom sprawdzenie i ewentualną wymianę instalacji. Mamy wspaniałych fachowców, którzy służą nie tylko wiedzą fachową, ale i dobrą radą w takich przedsięwzięciach. Podpowiedzą, jakich materiałów najlepiej użyć i jak rozplanować instalację tak, aby przyszłościowo maksymalnie ochronić sprzęt elektroniczny i zaoszczędzić na zużyciu energii. Wystarczy jeden telefon, o dowolnej porze i dowolnego dnia a przyjmiemy zlecenie i umówimy fachowców. Zachęcamy do wybrania naszej firmy do realizacji tego zadania.

  Data dodania: 30 11 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Udrażnianie, czyszczenie, inspekcja kanalizacji »

  KanEkspert Pogotowie Kanalizacyjne świadczy usługi będące odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Posiadamy samochód wyposażony w zabudowę przeznaczoną do wysokociśnieniowego czyszczenia kanalizacji (tzw. WUKO), sprężyny elektryczne o różnych średnicach, kamerę inspekcyjną z nadajnikiem oraz lokalizator (dzięki któremu możemy wyznaczyć na Państwa zlecenie dokładny przebieg instalacji kanalizacyjnej). Jesteśmy firmą mobilną - dojeżdżamy do klientów na terenie całego Województwa Śląskiego oraz terenów przyległych do ww. województwa (Opolskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Małopolskie).
  Nasz telefon alarmowy - 663393666 - jest dostępny całodobowo, 7 dni w tygodniu. Mogą Państwo również kontaktować się z nami za pomocą strony internetowej kanekspert. pl, czy też mailowo - biuro@kanekspert.pl.
  Nie pobieramy żadnych opłat za nieusunięte awarie.

  Data dodania: 21 03 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Hydro Tech 24h czyszczenie kanalizacji Łódź »

  Jeśli masz problem z cieknącą rurą - zadzwoń do nas, przyjedziemy tak szybko jak to możliwe.

  Firma Hydro Tech 24 to firma hydrauliczna znajdująca się w Łodzi która oferuje:

  - naprawę drobnych jak i większych usterek
  - instalacje wodne i kanalizacyjne
  - instalacje centralnego ogrzewania
  - montaż kotłowni gazowych oraz na paliwa stałe
  - montaż armatury hydraulicznej i sanitarnej
  - mechaniczne czyszcznie kanalizacji

  Kompleskowe usługi, profesjonalnie, w konkurencyjnej cenie, sprawnie. Specjaliści którzy dla nas pracują naprawią każdą usterkę, dojedziemy tak szybko jak to będzie możliwe, bo rozumiemy, że są awarie które nie mogą czekać. Zadowolony klient to nasz cel.

  Data dodania: 20 05 2018 · więcej informacji o stronie »