Strony związane z hasłem 'uszczelki':

 • Szczeliwo »

  Nasza firma speech posiada w swojej ofercie: uszczelki, płyty uszczelkarskie, uszczelnienia spoczynkowe i wiele innych. Na rynku istniejemy już od około 20 lat. Naszą stronę główną zobaczycie w kilku wersjach językowych tj. Polski, Angielski, Niemiecki. W naszej ofercie najbardziej schodzącymi produktami są ( spiralne uszczelki, kompensatory, szczeliwa). Jako nieliczna firma posiadamy bardzo duża ilość konsultantów, którzy doradzą Wam przy wyborze oraz zakupie towarów.

  Data dodania: 01 07 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Steigner - uszczelki i płyty prysznicowe »

  Steigner jest producentem i dystrybutorem materiałów do wykończenia wnętrz. W naszej ofercie znajdują się:
  - uszczelki do kabiny prysznicowej
  - uszczelki do okien
  - uszczelki do drzwi
  - uszczelki szczotkowe
  - uszczelki krawędziowe
  - uszczelki gumowe
  - uszczelki przyblatowe
  - środki czystości

  Stegner produkuje również płyty prysznicowe, które pozwalają na budowę prysznica bezbrodzikowego. Płyta jest wbudowana w posadzkę i przykryta glazurą, nadając łazience nowoczesny, modny wygląd. Dostępne są trzy rodzaje płyty:
  - płyta prysznicowa Mineral BASIC - podstawowa wersja, z obustronną powłoką mineralną i wzmocnieniem z siatki z włókna szklanego
  - płyta prysznicowa Mineral PLUS - wyposażona w dodatkową warstwę uszczelniającą, można przykryć ją mozaiką
  - płyta prysznicowa Mineral PROFI - wytrzyma nawet największe obciążenie punktowe

  Steigner to także materiały do hydroizolacji łazienki: maty i taśmy uszczelniające, folie w płynie itp.

  Wszystko produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego mogą służyć przez wiele lat, nie tracąc swoich właściwości.

  Data dodania: 03 06 2016 · więcej informacji o stronie »
 • GRAFTEX »

  GRAFTEX to renomowane przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie kompletacji dostaw materiałów uszczelniających, termoizolacyjnych i tworzyw konstrukcyjnych dla działów remontowych, utrzymania ruchu i energetycznych.

  W naszej ofercie Klienci znajdą materiały termoizolacyjne m. in, uszczelnienia, termoizolacje, tworzywa konstrukcyjne, pierścienie uszczelniające, szczeliwa, klingeryt, wyrobu gumowe i silikonowe oraz rury powlekane.

  Dzięki wieloletniej współpracy z uznanymi producentami artykułów technicznych możemy oferować naszym Klientom produkty spełniające najwyższe normy.
  Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.
  Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony www. graftex. eu i do nawiązania współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 16 02 2017 · więcej informacji o stronie »
 • Jumbo Shop - uszczelki do kabiny prysznicowej »

  Sklep online Jumbo Shop oferuje materiały do hydroizolacji łazienki, uszczelki do kabiny prysznicowej, uszczelki do okien i drzwi, płyty prysznicowe, progi garażowe i akrylowe, taśmy montażowe, środki czystości (w tym środek do usuwania grzyba i pleśni) i wiele innych produktów, które są niezbędne przy budowie i remoncie domu.
  Uszczelki do kabiny prysznicowej będące w stałym asortymencie sklepu to bogata kolekcja uszczelek. Kilkadziesiąt różnych modeli i trzy rodzaje (proste, półokrągłe, magnetyczne) sprawiają, że uszczelki w sklepie Jumbo Shop pasują do wszystkich kabin prysznicowych dostępnych na rynku. Oferowane uszczelki prysznicowe to także doskonałe i chętnie wybierane zamienniki dla zużytych elementów oryginalnych.
  Każda uszczelka do kabiny prysznicowej została wykonana z tworzywa PVC odpornego na szorowanie, działanie środków chemicznych, grzyby i pleśń. Skutecznie chroni szczeliny przed wyciekiem wody, pozostawiając podłogę w łazience suchą.
  Sklep internetowy Jumbo Shop realizuje zamówienia w przeciągu kilkudziesięciu godzin od momentu zamówienia oraz umożliwia płatność za pobraniem.

  Data dodania: 10 05 2017 · więcej informacji o stronie »