Strony związane z hasłem 'Wisła':

 • tylkotu.eu »

  Ogólnopolska baza noclegowa na której znaleźć można noclegi na terenie całego kraju. Portal oferuje noclegi w hotelach, domkach wczasowych, apartamentach jak i w prywatnych kwaterach. Wszystkie obiekty noclegową zostały specjalnie wyselekcjonowane w celu zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości noclegów oraz gwarancji bezpieczeństwa. Portal nie pobiera żadnych opłat związanych z rezerwacją noclegu. Rezerwacji dokonywać można przez 24h 7 dni w tygodniu. Portal dedykowany jest zarówno do osób prywatnych jak i do grup zorganizowanych takich jak np. wycieczki szkolne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegów naszej bazy noclegowej.

  Data dodania: 06 11 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Taxi Wisła ALFA »

  Taxi Wisła Alfa świadczy usługi transportowe już ponad 11 lat na terenie miasta Wisły, Ustronia i pobliskich miejscowościach. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na profesjonalną obsługę klienta oraz możliwość negocjacji cen przy dłuższych przejazdach.

  Oferujemy :
  - Dojazdy do wszystkich obiektów turystycznych w Wiśle.

  - Dojazdy do wszystkich wyciągów narciarskich w Wiśle, Ustroniu, Koniakowie, Jaworzynce i Szczyrku.

  - Pomoc w przypadku awarii samochodu.
  - Pomoc w znalezieniu noclegu, nawet w tydzień kultury beskidzkiej, kiedy jest całkowity brak miejsc.

  - Przejazdy po górach ex-treme dla osób prywatnych i firm.

  - Transfer na lotniska.

  Serdecznie Państwa zapraszamy do korzystania z Taxi Alfa, w razie jakichkolwiek problemów świadczymy pełną pomoc w Wiśle.

  Data dodania: 15 07 2016 · więcej informacji o stronie »