Strony związane z hasłem 'worki':

 • Producent opakowań z folii - Tokarski sp.j. »

  Firma Tokarski powstała w roku 1997 i od początku jej działania założyciel, Stanisław Tokarski postawił sobie za cel świadczenie najwyższej jakości usług z jednoczesnym zachowaniem przystępnej ceny produktów. Ciężka praca i zaangażowanie pozwoliły nam rozwijać firmę i poszerzać jej asortyment tak, żeby nasze opakowania foliowe spełniały wszystkie najsurowsze wymogi. Z roku na rok staraliśmy się wprowadzać do produkcji coraz to nowocześniejsze rozwiązania, a także wypełniać restrykcyjne wymogi, dzięki którym nasze produkty byłyby jeszcze lepsze. Dzisiaj dysponujemy certyfikatem ISO, który jest gwarancją, że nasze opakowania z folii charakteryzują się pożądanymi cechami i produkowane są w odpowiedni sposób. Firma zaczynała od produkowania rękawów foliowych i woreczków do cytrynady, dzisiaj nasz asortyment to 38 rodzajów różnych opakowań foliowych, z których jesteśmy dumni. Produkujemy torby reklamowe z nadrukiem fleksograficznym, worki foliowe, a także opakowania z folii z nadrukiem, a każdy produkt charakteryzuje się precyzją wykonania.

  Data dodania: 12 09 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Marmed - wyroby foliowe i piankowe »

  Szukasz jednorazowych produktów do swojego salonu kosmetycznego? Idealnie trafiłeś. Wybór naszych jednorazowych produktów to na pewno świetna decyzja. Wśród nich znaleźć można: seaparatory do pedicure, worki do pedicure, japonki do pedicure i ochraniacze foliowe na obuwie.
  Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich państwa do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z nią na naszej stronie internetowej gdzie znajdują się zdjęcia naszych produktów oraz pełny cennik z informacjami kontaktowymi do naszej firmy. Posiadamy idealnie dostosowane ceny do jakości naszych wyrobów, które są wykonywane z pianki i folii polietylenowej LDPE.

  Data dodania: 20 05 2016 · więcej informacji o stronie »
 • EKO PLASTIK SYSTEM Sp. z o.o. »

  Producent folii LDPE działający na rynku od 10 lat. Wiodącymi produktami w ofercie są folia perforowana i folia ochronna. Przedsiębiorstwo prężnie się rozwija, stawiając na innowacyjne technologie. Cechuje je wysoka jakość produkowanych materiałów oraz wysoka jakość obsługi klienta.

  OFERTA: plandeki ochronne, worki LDPE, folia rolnicza, folia opakowaniowa, agrowłóknina, nadruki, folie tunelowe, folie czarne, kaptury.

  KONTAKT:

  ul. Zdwórz 2
  09-520 Łąck
  Tel. (0-24) 261-40-37
  Tel. /Fax: (0-24) 277-27-79
  e-mail : biuro@eksys.pl

  Dyrektor Generalny

  Krystyna Matusiak

  tel. : 601-708-307


  Prezes zarządu – zapytania ofertowe

  Iwona Żurańska

  tel. 691-889-099
  e-mail: i.zuranska@eksys.pl  Dział handlowy

  Menedżer Marketingu i Reklamy, Specjalista d/s Innowacji

  Krystyna Matusiak - km@eksys.pl

  Data dodania: 10 02 2017 · więcej informacji o stronie »
 • worki z materiałów recyklingowych »

  Poznaj bliżej ofertę firmy http://ekosell. pl/ która od 2011 roku oferuje produkcję i sprzedaż opakowań foliowych. Mamy wieloletnie doświadczenie, dbamy o wysoką jakość naszych produktów oraz oferujemy konkurencyjne ceny. Sprawdź nasze worki na śmieci, folie perforowane i termokurczliwe, rękawy i półrękawy oraz taśmy. Dodatkowo skupujemy i sprzedajemy surowce wtórne. Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie internetowej http://ekosell. pl/ serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty! Szeroki wybór worków na śmieci w różnych rozmiarach w bardzo atrakcyjnych cenach! Sprawdź nas!

  Data dodania: 09 10 2018 · więcej informacji o stronie »