Strony związane z hasłem 'wózki widłowe':

 • Eurowidlak S.C. - Serwis wózków widłowych Szczecin »

  Serwis internetowy a zarazem firma Eurowidlak zajmuje się profesjonalnym serwisem wózków widłowych. Serwis nasz wykonuje wszelakie naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Wszystkie naprawy oraz działania wykonujemy na terenie Szczecina, a także na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Jesteśmy wyposażeni w najlepszy sprzęt, który zabieramy z sobą podczas naprawy u klienta na miejscu. Wszystko wykonujemy zgodnie z terminami.

  Data dodania: 06 05 2011 · więcej informacji o stronie »
 • TRUCK MOTOR hydraulika siłowa olsztyn »

  Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Truckmotor. Siedziba naszego biura mieści się w Olsztynie. Działamy od 1994 roku dla Państwa usługi z zakresu sprzedaży wysokiej jakości urządzeń transportowych i naprawy wózków widłowych. Do naprawy przyjmujemy modele takich producentów jak np. : TCM, Clark, Toyota, Nissan, Komatsu czy Still. Oprócz tego prowadzimy długo i krótkoterminowy wynajem wózków widłowych. Naszym Klientom zapewniamy terminowe naprawy, kompetentne doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy drogą telefoniczną bądź mailową. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2015 · więcej informacji o stronie »
 • SAGO Wózki widłowe – Sprzedaż, serwis i wynajem »

  Firma SAGO oferuje sprzedaż, serwis oraz wynajem wózków widłowych. Sprzedajemy wóżki używane wielu najlepszych marek takich jak Kalmar, Linde, Clark, Manitou. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem nowych wózów marki PAUS na terenie Polski. W naszym asortymencie posiadamy wózki o udźwigu do nawet 32 000 kg w opcjach do pracy w każdym terenie.
  Serwis odbywa się pod nadzorem specjalistów oraz z użyciem wysoko zaawansowanych narzędzi diagnostycznych, dajemy gwarancję na każdą wykonaną usługę.
  Wynajem wózków krótko oraz długoterminowy, opcjonalnie wraz z wykwalifikowanym operatorem. Świadczymy również usługi rozładunku towarów ponadgabarytowych.

  Data dodania: 05 04 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Wózki Widłowe Paweł Prędki »

  Firma Wózki Widłowe Paweł Prędki
  Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do wózków widłowych.
  Poza wózkami widłowymi znajdziesz u nas opony przemysłowe: pełne (superelastyczne) i pompowane (pneumatyczne), wraz z dętkami i fartuchami do nich.
  A może potrzebujesz ręcznego wózka do swojego magazynu? To dobrze trafiłeś bo mamy szeroki wybór wózków paletowych (tzw. paleciaków), platformowych i innych.

  Skupiamy się na najlepszych markach wózków widłowych ale możesz znaleźć u nas części do właściwie wszystkich wózków, a jeśli czegoś nie ma na stronie to proszę o przysłanie zapytania ofertowego poprzez stronę http://widlowe-predki. pl lub na adres mailowy sklep@widlowe-predki.pl.
  Marki części widlaków które u nas znajdziesz to m. in. : Toyota, Nissan, Hangcha, Balkancar, Linde, Jungheinrich, GPW, Komatsu, Mitsubishi, Heli, Halla, Hyster, JCB i wiele innych.

  Prowadzimy sprzedaż wszystkich części, od części silnikowych, poprzez układu zapłonu, zasilania, hydraulicznego, przekładni, hamulców, a kończąc na zawieszeniu i elementach ramy wózka i oświetleniu.

  Zachęcamy do współpracy i kontaktu poprzez adres mailowy i nr telefonu: 511-046-561.

  Data dodania: 19 04 2018 · więcej informacji o stronie »
 • Kurs na wózki widłowe »

  Firma www. akademia-efect. pl cieszy się ogromną popularnością pośród osób indywidualnych oraz instytucji które chcą zrobić kurs z oraz szkolenia na wózki widłowe, żurawie wieżowe, HDS, ładowarki teleskopowe oraz burty samowyładowcze. W naszej ofercie są również konserwacja wózków jezdniowych, kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń sieci instalacji energetycznych. Mamy zasięg ogólnopolski, nasza oferta nieustannie się poszerza dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku szkoleń. Zapraszamy na naszą nową stronę internetową na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o naszych kursach i szkoleniach

  Data dodania: 29 03 2018 · więcej informacji o stronie »
 • Emtor - Wózki Widłowe »

  Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem, serwisem lub wynajmem wózków widłowych, zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty firmy Emtor. Nasza siedziba mieści się w Toruniu, ale posiadamy oddziały we wszystkich częściach kraju, dlatego też kierujemy ofertę do szerokiego grona odbiorców. W sprzedaży posiadamy wózki widłowe o napędzie elektrycznym, gazowym i paliwowym, o różnym udźwigu, parametrach technicznych i przeznaczeniu. oferujemy zarówno małe widlaki, jak i sprzęt o udźwigu dochodzącym do 16 ton. Współpracujemy z rzetelnymi producentami, takimi jak Yale, Zallys i Spykstaal, dzięki czemu sprzęt z naszej dystrybucji odznacza się wysoką bezawaryjnością oraz zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Klientów, którzy nie chcą ponosić kosztów i ryzyka związanego z posiadaniem widlaków na własność, zapraszamy do skorzystania z interesującej oferty na wynajem krótko i długoterminowy. Prowadzimy ponadto profesjonalne usługi serwisowe i naprawcze. Serwis jest dostępny w trybie ciągłym, przez 24h na dobę - naprawy wykonujemy szybko i solidnie.

  Data dodania: 15 10 2019 · więcej informacji o stronie »