Strony związane z hasłem 'z logo':

 • Kubki reklamowe z nadrukiem. Twoje logo na ceramice reklamowej. »

  Oferujemy kubki reklamowe, filiżanki oraz inną ceramikę z nadrukiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu porcelany z nadrukiem. Nasza ceramika reklamowa trafiła do setek firm promujących swoją markę. Stawiamy na trwałość produktu oferując jednocześnie szeroki wybór modeli. Staramy się mieć w ofercie zarówno modele proste i praktyczne oraz bardzo eleganckie i ekskluzywne. Odbiorcy naszych produktów najczęściej kupują ceramikę reklamową jako prezenty dla swoich klientów, partnerów biznesowych, pracowników. Kubek z nadrukowaną informacją doskonale towarzyszy akcjom promocyjnym takim jak targi czy spotkania biznesowe. Najważniejszą cechą reklamy przenoszonej przez kubek jest jej codzienna obecność w rękach użytkowników. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Angels Fruit Bouquets - Kosze Upominkowe - Bukiety Owocowe »

  Firma zajmuje się produkcją koszy upominkowych, bukietów owocowych oraz tworzeniem owoców zanurzonych w różnych rodzajach czekolady. Produkty idealnie nadają się na przyjęcia weselne, eventy i imprezy okolicznościowe. Bukiety Owocowe od firmy Angels Fruit Bouquets to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Obdarowana osoba na długo zapamięta owocową niespodziankę. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wykonujemy również owoce z zamieszczonym logo firmy. Zdrowe owocowe prezenty na długo zostaną w pamięci, a same osłodzą i umilą czas wszystkim gościom. Sprawdź ofertę pełną owocowych inspiracji.

  Data dodania: 05 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Nadruki na balonach - Albex »

  Reklama wizualna w dalszym ciągu odgrywa istotną rolę w promocji firmy, marki czy produktu. Jednym z efektywniejszych działań w tym obszarze jest wręczanie kolorowych balonów z nadrukiem - większość osób, a zwłaszcza dzieci, chętnie przyjmie taki upominek. Warunkiem powodzenia takiej akcji promocyjnej jest zadbanie o wysoką jakość tak balonów, jak i nadruków. Firma Albex wykona na Państwa zamówienie nadruki na balonach z lateksu, dostępnych w wielu kolorach i odcieniach. Sam nadruk nanoszony jest metodą sitodruku, wiernie odwzorowującą kolory i dającej pełne pokrycie. Szczegóły oferty, jak również wzornik kolorów, znaleźć można na stronie www. albex. pl - zapraszamy!

  Data dodania: 06 02 2017 · więcej informacji o stronie »
 • Clean&Eco maty i wycieraczki wejściowe »

  Maty i wycieraczki wejściowe to produkty, które są używane w każdej firmie. Obecnie maty i wycieraczki wejściowe są wykorzystywane nie tylko w celu utrzymania czystości, ale też jako zabezpieczenie antypoślizgowe. Dodatkowo możliwość wykonania maty lub wycieraczki z logo firmy, sprawia, że produkt staje się również narzędziem promocji firmy. Oprócz standardowych wycieraczek i mat, Clean&Eco oferuje swoim klientom szereg innych produktów związanych z utrzymywaniem czystości: zindywidualizowane maty graficzne, maty dekontaminacyjne, maty przemysłowe, wycieraczki dezynfekcyjne, zabezpieczenie antypoślizgowe na schody, kratownice, odbojnice ścienne, czy też odbojnice przemysłowe. Poza zakupem produktów, klienci mogą również skorzystać z usługi wynajmu lub montażu.

  Data dodania: 29 11 2016 · więcej informacji o stronie »