Strony związane z hasłem 'zakładanie spółki':

 • Księgowość, Zakładanie Spółek E-pok - Od rejestracji do likwidacji »

  Witaj! Jeśli jesteś na etapie zakładania spółki lub firmy, namawiam Cię do kontaktu z E-pok. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, księgowością. U nas szybko uzyskasz interesującą się informację. Dla Twojego komfortu określisz sposób i formę współpracy i abyś czuł się bezpiecznie otrzymasz Gwarancję Rzetelności Świadczonych przez E-pok Sp. z o.o. usług. Konkurujemy z innymi biurami w Warszawie kompleksowością różnych usług, dostępnością do zaplecza ekspertów oraz również ceną. Poproś o indywidualną ofertę dla Ciebie. www.e-pok.pl mail: biuro@e-pok.pl tel. 22 628 61 01Zapraszam do kontaktu z E-pok. Piotr Wojciński

  Data dodania: 29 08 2014 · więcej informacji o stronie »
 • Umowa spółki jawnej »

  Spółka jawna to najłatwiejsza do założenia ze spółek funkcjonujących na podstawie Ustawy kodeks spółek handlowych. Mając na uwadze powyższe spółka jawna jest bardzo często wykorzystywana do prowadzenia działalności gospodarczej (zwłaszcza tej o mniejszym wymiarze), a w konsekwencji wiele osób poszukuje wiarygodnych źródeł informacji dotyczących spółki jawnej.

  W ramach reklamowanego bloga przedstawiam wszystkie zasady rejestrowania spółki jawnej. Znaczną część uwagi poświęcam rejestrowaniu spółki jawnej oraz konstruowaniu umowy spółki jawnej. Informuję także na jakich warunkach najkorzystniej zawiązać spółkę jawną, co umożliwi w przyszłości wyeliminowanie możliwie znacznej liczby konfilktów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej.

  W przypadku, w którym poszukujesz informacji z zakresu likwidacji spółki jawnej oraz unikaniu konfliktów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, w ramach mojego bloga znajdziesz także istotne dla wspólników spółki jawnej informacje z tego zakresu.

  Data dodania: 21 08 2014 · więcej informacji o stronie »