Strony związane z hasłem 'żurawie':

 • suwnice ABUS »

  ABUS Crane Systems Polska to spółka niemieckiego producenta urządzeń dźwignicowych ABUS Kransysteme GmbH, która działa na terenie naszego kraju. Dzięki swoim walorom technicznym, precyzji wykonania oraz niskiej awaryjności urządzenia ABUS stosuje się w różnych warunkach pracy, jednak zawsze tam, gdzie wymagana jest niezawodność. ABUS Kransysteme GmbH - niemiecki producent całej gamy maszyn przeznaczonych do przemieszczania materiałów wewnątrz zakładów, tj. suwnic pomostowych, żurawi warsztatowych, lekkich podwieszanych systemów dźwignic pracujących w halach, wciągników i wciągarek, od momentu założenia (1963 r.) specjalizuje się w dziedzinie transportu wewnętrznego, oferując wyjątkowo trwałe i sprawdzone rozwiązania. Na naszej stronie znajdą Państwo zbiór danych technicznych opisujących nasze urządzenia, które w łatwy sposób pozwolą Państwu na porównanie ich jakości z innymi urządzeniami tego typu, dostępnych na rynku.

  Data dodania: 07 07 2011 · więcej informacji o stronie »
 • Kursy na żurawie wieżowe - ATEST »

  Katalog szkoleń oferowanych w ośrodku ATEST jest wąski. Przyczyną takiego stanu jest to, że każde szkolenie wymaga ogromnej wiedzy prowadzącego kurs, którą należy przekazać. Dlatego też ośrodek ATEST oferuje kilka kursów, za to w bardzo wysokiej jakości. Do oferty kursów należą: kursy operatora żurawia wieżowego oraz wózka widłowego, szkolenia przewozu i magazynowania substancji niebezpiecznych, a także szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie te szkolenia dają wiedzę, która będzie przydatna w późniejszej pracy zawodowej. ATEST to także agencja pracy, która wspomaga przedsiębiorców w szukaniu pracowników.

  Data dodania: 17 08 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Kurs hds szczecin - Ośrodek szkolenia technicznego Gorand »

  Obsługa wózków widłowych to umiejętność bardzo często wymagana od kandydatów na wybrane stanowiska pracy. Jeśli chcesz, aby pracodawca wybrał twoją kandydaturę, powinieneś zapisać się na kurs sztaplarki Szczecin. Kursy takie organizuje między innymi ośrodek szkolenia technicznego Gorand. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych ofert kursów, dedykowanych dla różnych grup zawodowych.
  Chciałbyś nauczyć się obsługiwać wózek widłowy? Jeżeli tak, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Niedrogi i profesjonalny kurs sztaplarki Szczecin pozwoli ci zyskać wszelkie umiejętności, konieczne do bezpiecznego prowadzenia wózka. Z takimi umiejętnościami masz szansę zdobyć dobrze płatną pracę, mogąc wybierać pomiędzy wieloma firmami, oferującymi ci najlepsze warunki płacowe.

  Data dodania: 24 07 2017 · więcej informacji o stronie »
 • Lewandowska - Usługi Dźwigowe »

  Dźwigi firmy Lewandowska należą do najbardziej nowoczesnych i największych modeli renomowanej firmy Liebherr. Stawia nas to w pozycji lidera usług dźwigowych w Polsce. Dysponując tak imponującym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie realizować zadania w zakresie udźwigu od 13 do nawet 1200 ton. Wyróżnia nas wykwalifikowana kadra inżynierów i operatorów oraz ponad 20 lat doświadczenia na rynku. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć, nad którymi zawsze pracujemy z pełnym zaangażowaniem i poszanowaniem zasad bezpieczeństwa. Usługi dźwigowe świadczymy w obrębie usytuowanej pod Poznaniem centrali oraz oddziałów rozsianych po całej mapie Polski - we Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie i Łodzi. Realizacje wykonujemy w ustalonym terminie, bezpiecznie i fachowo. Oferujemy konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie w zależności od miejsca, wielkości oraz stopnia skomplikowania zadania. Klientom proponujemy ponadto usługi związane z montażem turbin wiatrowych, instalacji urządzeń oraz transportu ponadgabarytowego.

  tel. 662 098 622
  62-002 Suchy Las
  ul. Obornicka 3
  woj. wielkopolskie
  KRS: 0000697422
  NIP: 9721278747
  REGON: 368395016
  poczta@lewandowska-dzwigi.pl

  Data dodania: 24 07 2019 · więcej informacji o stronie »