Strony związane z hasłem 'Modlin':

 • TAXI Pruszków »

  Potrzebujesz szybkiego, pewnego i bezpiecznego transportu w Pruszkowie? Nie zastanawiaj się! Zadzwoń po Taxi Pruszków. Posiadamy wygodne, nowe pojazdy KIA Sportage oraz Mercedes Vito (który może przewieźć nawet 8 pasażerów). Z nami wrócisz szybko i tanio z każdego spotkania nawet w większym gronie. Potrzebujesz błyskawicznego transportu na ważne spotkanie? Zadzwoń pod 539-997-999 Umożliwiamy płatność kartą oraz zakupy z dostawą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Więcej informacji na temat zakresu świadczonych usług, naszych warunków i cen znajdziesz na witrynie internetowej pod adresem taxipruszkow.info

  Data dodania: 18 02 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Wypożyczalnia Samochodów Warszawa - Rent&Drive »

  Wypożyczalnia samochodów Rent&Drive oferuje do wynajmu zarówno tanie miejskie samochody osobowe, jak i prestiżowe samochody premium. Większośc oferowanych pojazdów wyposażona jest w automatyczne skrzynie biegów. Usługi oferowane są w Warszawie i okolicach, a samochody są bezpłatnie podstawiane na lotniska Okęcie i Modlin. Dodatkowo firma oferuje wynajęcie bezpłatnie z OC sprawcy samochodu zastępczego na czas naprawy, a jeśli naprawa wykonywana jest w ASO to oferujemy samochody marek premium. Wypożyczalnia Rent&Drive oferuje również usługi wynajmu długoterminowego, z elastycznym czasem wykonania usługi dopasoswywanym na bieżąco do potrzeb odbiorcy, gdy np. zmienia się termin wykonania projektu i samochód można zwrócić wcześniej. Wynajem długoterminowy w naszej ofercie nie jest również obwarowany minimalnym czasem 24 miesięcy tak jak w leasingu operacyjnym, przez co ta forma wynajmu jest bardziej odpowiednia gdy samochód jest potrzebny na krótszy okres.

  Data dodania: 13 11 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin »

  Podróżując w interesach czy też turystycznie, warto po wylądowaniu przesiąść się do czekającego na nas samochodu. Wcale nie chodzi tu jednak o liczne przy lotniskach oraz dworcach taksówki. Interesującą ofertę dla wszystkich podróżnych ma bowiem wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin, która jest w stanie zagwarantować interesujący nas pojazd. Nawet długość użytkowania nie stanowi tutaj problemu, bo wypożyczalnie mają elastyczne formy wynajmu dostosowane do potrzeb klientów.

  W zależności od sytuacji można wybrać optymalną markę tak, aby nasza podróż np. w interesach mała nadaną odpowiednią rangę. Do tego umowy przy takich usługach są klarowne i nie ponosimy jakichś ukrytych kosztów. Jest to świetne rozwiązanie, bo nie musimy się o nic w zasadzie martwić. Dostajemy pojazd gotowy do drogi i to nawet nie znając topografii danego miasta. W końcu wypożyczalnia samochodów Modlin dba o to, aby każdy pojazd posiadał nawigację mogącą kierować nas do celu. Próżno zatem szukać wygodniejszego sposobu na podróżowanie.

  Warto zainteresować się ofertą wypożyczalni samochodów Rent 62. jest to wypożyczalnia samochodów, położona bardzo blisko lotniska Modlin. Posiada nowoczesne auta na wynajem, które oferowane są klientom bez limitu kilometrów. Samochody są dobrze i nowocześnie wyposażone, a obsługa wypożyczalni dba o zadowolenie klienta oferując mu pomoc i doradztwo podczas ewentualnego wynajmu pojazdu.

  Jeśli więc szukamy dobrej oferty związanej z wypożyczeniem samochodu, warto rozważyć propozycję wypożyczalni Rent 62.

  Data dodania: 10 01 2019 · więcej informacji o stronie »