Strony związane z hasłem 'porcelana':

 • Sklep z porcelaną »

  Jesteśmy jednym z czołowych sklepów internetowych z porcelaną w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo porcelanę luzem na sztuki pojedyncze naczynia do wyboru, nietypowe wyroby z porcelany, gotowe serwisy obiadowe na 6 i 12 osób a także serwisy kawowe i herbaciane. Ogrom fasonów porcelany w wielu różnych rodzajach – oferujemy porcelanę białą cienkościenną jak też gastronomiczną hotelarską - porcelanę grubą, klasyczną lub dekorowaną. Nasz sklep z porcelaną działa od wielu lat, dostarczając klientom porcelanę w najlepszych formach, wyprodukowaną przez najlepszych producentów, która oferowana jest w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 18 03 2015 · więcej informacji o stronie »
 • 4chef | Wyposażenie gastronomii, restauracji, Poznań »

  Wyposażenie restauracji w sprzęt gastronomiczny najwyższej jakości odgrywa bardzo ważną rolę i ma niezwykły wpływ na skrócenie procesu przygotowania potraw, które serwujemy klientom w restauracjach. Sklep internetowy 4chef poleca produkty renomowanych producentów z kraju i zagranicy. W ofercie sklepu znaleźć można profesjonalny sprzęt gastronomiczny i urządzenia kuchenne, zastawy stołowe, sztućce ze stali nierdzewnej, porcelanę gastronomiczną i akcesoria kuchenne. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferta została rozbudowana o produkty do zastosowania w kuchni nowoczesnej, czyli coraz popularniejszej kuchni molekularnej. Zapraszamy do sklepu internetowego 4chef dla gastronomii.

  Data dodania: 12 01 2016 · więcej informacji o stronie »
 • Kubki reklamowe z nadrukiem. Twoje logo na ceramice reklamowej. »

  Oferujemy kubki reklamowe, filiżanki oraz inną ceramikę z nadrukiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu porcelany z nadrukiem. Nasza ceramika reklamowa trafiła do setek firm promujących swoją markę. Stawiamy na trwałość produktu oferując jednocześnie szeroki wybór modeli. Staramy się mieć w ofercie zarówno modele proste i praktyczne oraz bardzo eleganckie i ekskluzywne. Odbiorcy naszych produktów najczęściej kupują ceramikę reklamową jako prezenty dla swoich klientów, partnerów biznesowych, pracowników. Kubek z nadrukowaną informacją doskonale towarzyszy akcjom promocyjnym takim jak targi czy spotkania biznesowe. Najważniejszą cechą reklamy przenoszonej przez kubek jest jej codzienna obecność w rękach użytkowników. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 07 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Wybór antyków na Antyczek.pl »

  Jeśli szukamy oryginalnych antyków w niskich cenach to warto odwiedzić antykwariat Antyczek.pl, a na pewno z tak bogatej oferty wybierzemy coś dla siebie. Jeśli w tym antykwariacie czegoś nie ma to nigdy tego nie kupimy. To jedyne takie miejsce w całym kraju. Wystarczy zapoznać się z ofertą, która obejmuje

  - porcelanę,
  - platery,
  - srebra,
  - dokumenty,
  - ceramikę,
  - meble,
  - zegary.

  Wszystkie sprzedawane przedmioty są bardzo dokładnie sprawdzane tak żeby można było być pewnym nie tylko ich stanu technicznego, ale również oryginalności. Warto skorzystać z oferty, która jest przygotowana dla każdego. Tutaj znajdziemy najciekawsze antyki, jakie są nam potrzebne do kolekcji. Amator czy profesjonalista wszyscy coś tutaj znajdą dla siebie.

  Data dodania: 09 06 2015 · więcej informacji o stronie »