Strony związane z hasłem 'wyjazdy':

 • Ski-Group Wyjazdy Narciarskie, szkolenia narty i snowboard »

  Ski-Group to Klub narciarski i snowboardowy zarejestrowany w KRS. Klub zajmuje się organizowaniem szkoleń narciarskich, treningów narciarskich i sportowych na tyczkach slalomu giganta i slalomu specjalnego. Organizuje także wyjazdy narciarskie do Szwajcarii, Austrii, Francji i Włoch. Dla zawansowanych narciarzy prowadzi również wyjazdy freeride do Ameryki północnej. Podczas naszych treningów i szkoleń można bezpłatnie testować najnowsze modele nart.

  Data dodania: 08 10 2010 · więcej informacji o stronie »
 • Imprezy Integracyjne dla Firm - BARTBO »

  Imprezy Integracyjne dla Firm! Zajmujemy się tą branżą już od ponad dziesięciu lat. Nabyte doświadczenie, zaplecze sprzętowe, wyszkoleni pracownicy i motto "Integracja ekstremalnie skuteczna" - to gwarancja dobrego wyboru, świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Postaw na zespół, zainwestuj w integrację! Salwy śmiechu, duża dawka adrenaliny, zaskakujące atrakcje - w takich warunkach łatwo otworzyć się na kolegów, lepiej się poznać. Proponujemy Państwu m.in. off road autami terenowymi, quady, segwaye, ściankę wspinaczkową, orienteering miejski lub leśny, team building, liczne gry scenariuszowe, pikniki, festyny rodzinne, wieczory tematyczne, urządzenia rekreacyjne na wodę, strzelectwo i wiele innych. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź jakie atrakcje czekają właśnie na Ciebie! Dodatkowo zapraszamy na Mazury gdzie mieści się nasz Park Rozrywki Aktywnej. To świetne miejsce na firmową integrację, wieczór kawalerski lub panieński, jubileusz, urodziny czy zielone szkoły. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 05 02 2013 · więcej informacji o stronie »
 • SURFSKI to biuro podróży dla windsurferów, kitesurferów, snowboardzistów i narciarzy. »

  Z biurem podróży Surfski, spędzisz aktywnie swój urlop. Biuro zajmuje się organizacją wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych w sportach wodnych (windsurfing, kitesurfing, surfing, żeglarstwo, nurkowanie) oraz zimowych (narciarstwa i snowboard). Na portalu Surfski.pl znajdują się również unikalne przewodniki po najlepszych miejscach związanych z wymienionymi dyscyplinami. Jednocześnie znajdziecie terminarz kursów instruktorskich, wspaniałe galerie zdjęć z wyjazdów, filmy szkoleniowe i blog tematyczny. Wyjeżdżaj z biurem podróży dla windsurferów, kitesurferów, surferów, żeglarzy, nurków, narciarzy i snowboardzistów.

  Data dodania: 29 01 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Wyjazdy Integracyjne »

  Twoja firma uwielbia od czasu do czasu wyruszyć całą ekipą na wyjazd Integracyjny za granicę? Dobrze się składa, ponieważ na blogu integracje-chortycia. pl znajdą Państwa wiele ofert różnego rodzaju wycieczek Integracyjnych dla FIRM.

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji takich wyjazdów i imprez. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór różnego rodzaju wyjazdów w różne części EUROPY. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które zgromadziliśmy na blogu integracje-chortycia. pl a także do kontaktu telefonicznego z naszym BIUREM.

  Adres biura:
  PTT „CHORTYCIA”
  Plac Na Bramie 8
  PL 37-700 Przemyśl
  Godziny otwarcia – pn-pt od 9. 00 – 17. 00

  Telefony:
  (+48) 16 6768240

  Data dodania: 25 05 2017 · więcej informacji o stronie »
 • Parys Travel - biuro turystyki grupowej: wyjazdy motywacyjne, imprezy integracyjne »

  "Parys Travel jest biurem turystyki grupowej specjalizującym się w organizacji wyjazdów motywacyjnych dla firm i instytucji oraz imprez turystycznych i edukacyjnych dla szkół i przedszkoli.

  W ofercie Parys Travel dla biznesu znajdziemy organizację imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, wyjazdów na narty i snowboard, konferencje, pikniki, imprezy sportowe, team building, atrakcje w czasie imprez integracyjnych.

  W ofercie Parys Travel dla dzieci i młodzieży znajdziemy wycieczki szkolne (wycieczki dla szkół), wycieczki dla przedszkoli (wycieczki dla przedszkolaków), wycieczki jednodniowe, zielone przedszkola, warsztaty i animacje, zwiedzanie miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk), zielone szkoły, wycieczki wielodniowe, wycieczki integracyjne, kolonie i zimowiska, wycieczki zagraniczne, projekty młodzieżowe, obozy i zimowiska, kursy językowe, wyjazdy dla nauczycieli.

  Firma Parys Travel została założona w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku polskim w zakresie organizacji imprez turystycznych i motywacyjnych. Firma Parys Travel od momentu powstania działa profesjonalnie, kładzie olbrzymi nacisk na relacje z klientami, ciekawe programy imprez, bezpieczeństwo i innowacyjność. Ze względu na ogromne doświadczenie jako organizator imprez turystycznych i integracyjnych jesteśmy wieloletnimi praktykami, chętnie dzielimy się wiedzą, pomysłami i doświadczeniem z naszymi klientami. Współpracujemy z profesjonalnymi specjalistami do spraw turystyki, pilotami, animatorami, trenerami. Programy naszych imprez są ciekawe i autorskie poprzez dopasowanie do uczestników, ich charakteru, celu imprezy, oczekiwań klienta. Do tej pory otrzymaliśmy wyróżnienia: Medal Pro Masovia, Za Zasługi dla Turystyki, Brązowy Krzyż Zasługi. Serdecznie zapraszamy!!! "

  Data dodania: 10 11 2015 · więcej informacji o stronie »
 • Wyjazdy integracyjne - wyjazdy firmowe »

  Zapraszamy do oferty organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie całej Europy. Posiadamy przeszło 10 lat doświadczenia na rynku eventowym. Organizujemy następujące usługi:

  Szkolenia - realizujemy szkolenia integracyjne dla firm, szkolenia team building, a także szkolenia outdoor.

  Gry i zabawy - mocną stroną naszej agencji są gry team building oraz gry terenowe. Realizujemy także gry szkoleniowe dla pracowników.

  Wycieczki - zapraszamy do skorzystania z oferty wycieczek integracyjnych dla firm, organizujemy wycieczki turystyczne w całej Europie.

  Pikniki - w okresach wiosennych i jesiennych zapraszamy do organizacji pikników firmowych.

  Narty - zimą oferujemy wyjazdy narciarskie dla firm w Alpach, Tatrach, Beskidach i Karkonoszach, a także Bieszczadach.

  Pomyły na imprezy - dla wszystkich poszukujących ciekawych pomysłów na wyjazdy integracyjne oferujemy ponad 50 gotowych programów.

  Imprezy tematyczne - podczas wyjazdów integracyjnych organizujemy wieczory tematyczne, pełne atrakcji i zaskakujące emocjonujące imprezy.

  Wszystkie informacje na: www. projektefektywny. pl

  Data dodania: 06 12 2018 · więcej informacji o stronie »