Hotel Gal w Tarnowie

Dodano: 1 rok 1 miesiąc temu
Hotel Gal stworzyliśmy specjalnie dla osób, odwiedzających Tarnów i szukających noclegu w komfortowych warunkach. Mieści się on w centrum miasta, w pobliżu parku, co gwarantuje, ciszę, spokój i cudne widoki. Nasi goście mają do dyspozycji w pełni wyposażone pokoje nie tylko w sprzęty codziennego użytku, ale też w minibarek. Każdy pokój jest klimatyzowany, by jeszcze bardziej podnieść komfort pobytu naszych gości.

Oferujemy usługi noclegowe na najwyższym poziomie i wraz z naszą kadrą pracowniczą dokładamy wszelkich starań, by umilić naszym gościom pobyt w naszym hotelu. Dlatego, jeżeli szukacie hotelu w centrum Tarnowa serdecznie zapraszamy do nas. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt należał do udanych i byście należycie wypoczęli.

Jeżeli są Państwo zainteresowani noclegiem w Tarnowie, w naszym hotelu zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego, w celu dowiedzenia się szczegółów naszej oferty i zarezerwowania noclegu. Jeden z naszych pracowników odpowie na wszystkie pytania i ewentualnie rozwieje wszelkie wątpliwości.

Hotel Gal Tarnów
ul. Dworcowa 5
33-100 Tarnów
Tel: 14 688 99 30

Podobne wpisy

Komentarze