Jak dodać wpis?

Niniejszy tekst pokaże Państwu krok po kroku w jaki sposób dodać swoją stronę Internetową do naszego katalogu stron. Poniżej opis jak dodać stronę oraz jakich stron nie akceptujemy.

W katalogu i2e nie akceptujemy stron:

 1. Łamiących Polskie Prawo.
 2. W trakcie budowy.
 3. Aptek Internetowych, które nie posiadają na swojej stronie informacji odnośnie firmy / zezwoleń.
 4. Stron sprzedających steredy lub inne środki, na które wymagane jest zezwolenie, gdy na stronie nie ma danych odnośnie firmy / zezwolenia, które można zweryfikować.
 5. Domen przekierowujących 301 na inną domenę.
 6. Wyświetlające się nieprawidłowo, zaburzające pracę urządzenia końcowego użytkownika.
 7. Stron o tematyce: hazard, zakłady sportowe, Warezy, Strony z MP3, Filmy Online, Erotyka i inne sprzeczne z Polskim prawem.
 8. Nie posiadającej polskiej wersji językowej.
 9. Wyjątkowo niskiej zawartości merytorycznej np. (brak treści, brak oryginalnej treści, treść skopiowana, itp.).
 10. Wpisów, których opis podczas dodawania jest duplikatem, który użyty był, gdzieś indziej.
 11. Stron promujących nienawiść i przemoc.

Płatne lub Darmowe dodanie

Nasz katalog, umożliwia płatne oraz darmowe dodanie strony. Darmowe dodanie strony przeznaczone jest tylko dla osób, które dodadzą link zwrotny do naszego katalogu na swojej głównej stronie. Dopuszczamy w niewielu przypadkach link na dowolnej podstronie serwisu, jednak strona musi spełnić kilka wymagań:

 • mocna domena ze wskaźnikiem TF powyżej 50, oraz URL rating (podstrony na której znajduje się link) powyżej 60.
 • na podstronie nie może znajdować się więcej niż 6 linków wychodzących.
 • do podstrony na której znajduje się link, musi prowadzić link wewnętrzy ze strony głównej serwisu.

Płatne dodane strony upoważnia do zaproponowania dowolnej strony, zgodnej z naszym regulaminem. Wyróżniamy kilka typów wpisów płatnych. Wszystkie profity danego typu wpisów, znajdują się w trakcie dodawania strony do katalogu.

Krok 1 - kliknij przycisk Dodaj


W celu dodania wpisu, wybierz z górnego menu przycisk dodaj, a następnie wybierz grupę wpisu do której chcesz dodać swoją stronę.

Krok 2 - wybierz grupę wpisów

Po kliknięciu w przycisk Dodaj wpis, zostaną Państwo przeniesieni na stronę z grupą wpisów. Na liście należy wybrać odpowiednią dla siebie grupę (płatną lub darmową).


Należy kliknąć w link (wybierz grupę >>) aby zaproponować wpis (swoją stronę WWW) do tej grupy.

Krok 3 - uzupełnij niezbędne dane

Niezbędne dane jakie musisz wypełnić to: Tytuł, Opis, Słowa kluczowe, Adres Url oraz zaakceptować regulaminy.
Poniżej na jednym z wymyślonych przez nas przykładów, pokażemy w jaki sposób dodać prawidłowo wpis.


Pole Tytuł: najlepiej w formie NAZWA FIRMY - czym się zajmuje

Pole Opis:

W polu opis należy umieścić - obszerny i unikalny opis o twojej firmie. Opis ten będzie widoczny na stronie dla wszystkich użytkowników. Opis nie może powielać się w innych miejscach, ma zostać stworzony na potrzebę reklamy w serwisie i2e.pl i nie wykorzystywany nigdzie indziej. Minimalnie opis musi zawierać 600 znaków w przeciwnym razie otrzymają Państwo błąd, że opis jest zbyt, krótki. Powyżej tej kolumny w prawym rogu znajduję się licznik, który pokazuje Państwu ile znaków zostało wpisanych. Jeżeli wskaźnik jest zielony i wskazuje powyżej 600 znaków oznacza to, że pole zostało prawidłowo wypełnione! 

Uwagi moderatora:

Jeżeli masz jakieś uwagi, którymi chcesz się podzielić napisz je tu. Np. za drogo ;) lub co byś zmienił na stronie, co warto by było wdrożyć. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych użytkowników.

Tagi:

Możesz umieścić maksymalnie 10 tagów, które opisują twój biznes. Po umieszczeniu każdego z tagów należy kliknąć przecinek , aby TAG podświetlił się z szarą obramówką. Jeżeli, któryś tag wpisaliśmy błędnie, możemy użyć czerwonego krzyżyka, który usunie tag z listy. 

Przykłady poprawnych tagów: Śląsk, Catering Dietetyczny, Dieta Pudełkowa, Dieta z Dostawą

Przykład błędnych tagów: Catering Dietetyczny Śląsk, Dieta Pudełkowa Śląsk, Dieta z Dostawą Śląsk

Pamiętaj, aby nie dodawać tagów typu słowo + miejscowość. Dodaj nazwy miejscowości osobno a słowa opisujące twój biznes osobno.

Adres strony:

To miejsce w którym podajesz adres do swojej strony. Adres powinien być dokładnie taki w jakiej formie chcesz go reklamować np. http lub https, z www lub bez www. 

W serwisie można reklamować zarówno strony główne, subdomeny jak i podstrony. 

Kategorie:

Twoja strona musi zostać odpowiednio przypisana do prawidłowych kategorii. W tym celu w polu kategorie wpisz pasujące kategorie dla twojego biznesu.


Po wpisaniu słowa np. restauracje, poniżej w liście wybieranej pokaże nam się opcja Firmy wg branż > Restauracje, którą należy kliknąć. Opcja ta pokaże się o ile takowa kategoria istnieje w naszym serwisie. Do ilu maksymalnie kategorii dodać możemy wpis, zależy od grupy wpisu. Jeżeli strona pasuje do kliku kategorii wybierz je. Jeżeli nie wiesz jakie kategorie są dostępne, możesz przejść na stronę główną katalogu i sprawdzić listę dostępnych kategorii.


Zapewnij nas, że dodałeś unikalny tekst.

W tym polu zapewnij nas, że przeczytałeś, że akceptujemy unikalną treść i poświęciłeś te 2 min na stworzenie unikalnego opisu dla potrzeby reklamy w i2e.pl


Pamiętaj akceptujemy tylko strony, które są zgodne z naszym regulaminem oraz te, które napiszą unikalny opis na potrzebę reklamy w katalogu i2e.

Akceptacja zgód i regulaminów

Akceptuję Regulamin katalogu & Politykę Cookies.: * - pole to jest wymagane. Jeżeli się nie zgadzasz z naszym regulaminem i polityką cookies, nie jesteśmy w stanie przyjąć twojego wpisu.

Zgoda na przetwarzanie danych oraz na spełnienie świadczenia przed upływem terminu na odstąpienie od umowy. To również pola wymagane bez których nie jesteśmy w stanie przyjąć twojego wpisu. 

Opcjonalną zgodą jest Newsletter. Czyli będziemy informować Cię o np. promocjach, darmowych kodach, innych opcjach reklamy w naszej firmie lub na temat firm, które z nami współpracują itp. Nie rozsyłamy spamu. Nie będziemy używać newslettera częściej niż 10 kampanii w roku.


Kliknij dalej, by dodać wpis lub opłacić w przypadku wpisów płatnych

Jeżeli wybrałeś wpis płatny, to przyszedł czas na opłacenie zakupu. W górnej części zostanie umieszczone podsumowanie twojego wpisu. W dolnej części wyświetlone zostaną metody płatności (SMS, przelew itp.) te które na obecną chwile obsługujemy. Należy postępować według komunikatów, które wyświetlają się na stronie. Poniżej pokazujemy przykład na podstawie płatności SMS. Jest to przykład i numer i treść SMS- mogą ulec zmianie, więc prosimy koniecznie korzystać z informacji, które pojawiają się podczas składania zamówienia (typ płatności) !! Proszę nie brać poniższego przykładu za przykładać co należy teraz zrobić! TO TYLKO PRZYKŁAD!W wpisaniu otrzymanego kodu SMS-em w pole Wpisz kod, wciskamy przycisk dalej >>. Jeżeli twój kod jest poprawny, twój wpis zostanie wysłany do rozpatrzenia. 


Po akceptacji wpisu przez moderatora, zostaniesz poinformowany drogą e-mail o dodaniu twojego wpisu. 

Wpis do ponownej poprawy

Nasz system umożliwia wysłania do Państwa informacji o konieczności poprawy wpisu. Otrzymają Państwo informację drogą e-mail wraz z linkiem, który umożliwi Państwu edycję przesłanego wpisu (naniesienie poprawek) i przesłanie do ponownej akceptacji.


W powodzie odrzucenia zawsze podamy Ci informacje co należy poprawić, aby twój wpis został przez nas zaakceptowany. 

Odrzucenie wpisu

Jeżeli twoja strona będzie np. niezgodna z Polskim prawem lub będziemy mieć do tego zastrzeżenia lub będzie niezgodna z listą stron, które akceptujemy i naszym regulaminem, będziemy zmuszeni do jej odrzucenia.

Jednak twój kod do dodania strony nadal będzie aktywny. Będziesz mógł ponownie dodać inną stronę zgodną z regulaminem i prawem. Ponadto prześlemy Ci twój opis, który dodałeś w trakcie dodawania strony (bo być może poświęciłeś czas na jego napisanie od podstaw).