Kancelarie frankowe

Dodano: 4 lata 2 miesiące temu
Wizytówki kancelarii frankowych zawierają informacje o miejscach adresowych oraz miastach prawników, którzy udzielają pomocy ofiarom banków. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem prawnika, który poprowadzi Twoją sprawę przeciwko instytucji bankowej to trafiłeś bardzo dobrze. Wszyscy z mecenasów zostali zweryfikowani pod kątem doświadczenia. Są to także kancelarie, które nie tylko odnoszą sukcesy w sprawach frankowych, ale także niosą pomoc pro bono tym osobom, którą są w szczególnie trudnej sytuacji: są narażeni na licytację przez bank. Merytoryka prawnika prowadzącego sprawę poszkodowanego jest istotną sprawą. Kancelarie muszą posiadać nie tylko wszechstronną wiedzę na temat produktów: kredytów indeksowanych do CHF i denominowanych w walutach obcych, ale także znać się na szczegółach argumentacji w przypadku kredytów indeksowanych i denominowanych, wiedzieć czym są tzw. klauzule abuzywne oraz znać wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – TSUE jak i wyroki Sądu Najwyższego w tych sprawach. Ważne znaczenie ma także wiedza na temat błędów w informowaniu na temat ryzyka walutowego. Posiadane w bazie informacji kancelarie frankowe spełniają te wymogi.
Strona obejmuje również informacje o sprawach prowadzonych w sądach przeciwko instytucjom bankowym. Znajdziesz tam wykaz spraw z informacjami takimi jak: sygnatura sprawy, kancelaria kierująca sprawą dotyczącą kredytu CHF, wyroki sądu pierwszej i drugiej instancji czy również czas wyroków. Prowadzone są także statystyki wygranych i przegranych spraw w pierwszej instancji, w drugiej instancji oraz orzeczenia prawomocne. W bazie znajdują się orzeczenia przeciwko wszystkim bankom: PKO BP, Bank Ochrony Środowiska, PeKaO, BGŻ, Raiffeisen, Getin i pozostałych.
Znacznie ma także to, że na stronie dostępne są daty i godziny spraw z bankami. Sprawy te dotyczą spraw kredytów denominowanych i indeksowanych, Bankowego Tytułu Egzekucyjnego i Nakazów Zapłaty.

Podobne wpisy

Komentarze