mariuszkowalczyk.eu | rozwój osobisty, coaching, emocje

Dodano: 6 lat 2 miesiące temu
Mariusz Kowalczyk jest mężczyzną, który uczy ludzi bycia świadomym własnych emocji. Wykorzystuje w tym celu wiedzę z zakresu life coachingu i psychologii, licznych szkoleń, wykładów oraz bloga, którego od ponad 5 lat jest autorem.

Jest autorem ponad 200 artykułów z dziedziny psychologii pozytywnej i coachingu. Swoją wiedzą miał okazję dzielić się na portalach takich jak Medium Polska, MamStartup czy Mindvalley Polska. Współtworzy także ogólnopolską markę Upgradebuzz.

Psychologia pozytywna oraz rozwój osobisty towarzyszy mu od ponad 7 lat i to dzięki nim dziś pomaga on wielu osobom zgłębiać swoje możliwości oraz tworzyć świat, w którym sami chcą żyć. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych warsztatach, wykładach oraz pracy indywidualnej ze swoimi klientami.

Pasjonuje go przywództwo, ludzkie emocje, coaching, mindfulness, komunikacja interpersonalna, wiedza na temat sprzedaży jak również efektywne wykorzystywanie czasu. Tym wszystkim dzieli się na swoim blogu, a także podczas własnych warsztatów i szkoleń.

Mariusz od ponad 5 lat powadzi blog, na którym dzieli się swoim wiedzą i spostrzeżeniami. Mariusz Kowalczyk jest trenerem umiejętności miękkich i certyfikowanym coachem posiadającym akredytację International Coach Federation. Dodatkowo autor jest jeszcze praktykiem metod Points od You oraz Integral Eye Movement Therapy.

Inspirację do działania czerpię z wielu źródeł i ludzi, zwłaszcza takich osób jak Jim Rohn, Stephen Covey, Kevin Murrey, Denis Waitley czy Jon Kabat – Zinn.

Podobne wpisy

Komentarze