Pakowanie i czekolada

Dodano: 5 miesięcy 1 tydzień temu
Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w następstwie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym obszarem działalności grupy jest domena pakowania. Zawiera ona całą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od wymyślania począwszy, przez montaż, transport, aż po efektywnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dostarczania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej rozpiętości urządzeń wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie wymyślania, stworzenie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i całkowicie przystosowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest tworzenie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie skończony produkt zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zapewnić w przypadku awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne straty z tego tytułu.

Podobne wpisy

Komentarze