pianki, wełna mineralna, styropian | e-budowlany.eu

Dodano: 5 lat 7 miesięcy temu
Pianki pistoletowe, wełna mineralna czy styropian grafitowy to flagowy asortyment jakim handluje sklep budowlany online e-budowlany. Sklep internetowy e-budowlany w swoim asortymencie posiada setki produktów czołowych producentów z polski i za granicy. Jednak pianki pistoletowe i pianki montażowe to nie jedyny asortyment jaki można znaleźć w sklepie.

Ofertę można podzielić na kilka głównych kategorii. I tak jednym z popularniejszych produktów oferowanych na sklepie jest szeroki asortyment akrylu i silikonów, w tym silikonów uniwersalnych, akryli lekkich i ekspresowych, silikonów sanitarnych.

Wełna mineralna stanowi jeden z popularniejszych w naszym kraju materiałów budowlanych wykorzystywanych do izolacji termicznej poddaszy i ścian. W ofercie sklepu e-budowlany można znaleźć szeroką ofertę wełny mineralnej różnej grubości. Dzięki dobremu współczynnikowi przewodności cieplnej wełna mineralna gwarantuje dobrą izolację termiczną latem, zwłaszcza w momencie nagrzanego dachu, ale i zimą kiedy izoluje dom przed ciepłem.

Pinki montażowe i pistoletowe znanych producentów to kolejna gama produktów, którą można odszukać w asortymencie sklepu budowlanego e-budowlany. Pianka montażowa to nic innego jak spieniony poliuretan, który wydostaje się z opakowania pod odpowiednim ciśnieniem. Właśnie dlatego, że pianki pistoletowe czy wężykowe są tak często wykorzystywane. Jednak do pianek poliuretanowych można zaliczyć także wszelakie kleje i uszczelniacze służące do mocowania elementów poziomych czy pionowych na dachach i ścianach.

Silikony i akryle to następna grupa produktów znajdująca się w sklepie budowlanym. To jedne z najpopularniejszych produktów w całej branży budowlanej, ich szerokie zastosowane i łatwość w używaniu sprawia, że te właśnie produkty to flagowy asortyment na sklepie. Oczywiście w samym sklepie można znaleźć silikon wysokotemperaturowy, silikon dekarski zwany też uszczelniaczem dekarskim, silikon sanitarny, szklarski oraz wiele innych produktów, w tym produkty do usuwania silikonu.

Kleje to kolejna gama produktów, którą można znaleźć w ofercie sklepu. Kleje montażowe, kleje polimerowe czy innego kleje mające szerokie zastosowanie podczas remontów to produkty bardzo popularne i przystępne cenowo. Dzięki swojej popularności służą do klejenia styropianu, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, klejenia luster oraz wszystkiego innego, co można skleić w domu czy na budowie.

Oferta w sklepie e-budowlany to szeroka i dostępna oferta dla każdego pasjonata majsterkowania i fachowca potrzebującego materiałów budowlanych na budowie.

Podobne wpisy

Komentarze