Kraków przewodnik

Dodano: 8 lat 1 miesiąc temu
Kraków to miejsce, które obowiązkowe powinieneś zwiedzać z licencjonowanym przewodnikiem! Monika Hyla Krakowianka to sprawdzony przewodnik miejski i terenowy, który umożliwi Ci poznanie miasta królów, zarówno kiedy trafisz tu pierwszy raz, jak i jeśli jesteś amatorem podróży i wycieczek.
Szkoły, pielgrzymki, biura podróży i indywidualnych turystów czeka atrakcyjne zwiedzanie Krakowa: od Wawelu, poprzez muzeum podziemi Rynku i Fabrykę Schindlera, w językach: polskim, angielskim lub rosyjskim. Wszystkie usługi i cennik znajdziesz na stronie internetowej.
Urozmaicając pobyt Krakowianka proponuje oprowadzanie w oryginalnym, ręcznie szytym stroju krakowskim, do wyboru: bronowickim lub sukiennickim. Gwarantuje wysoką jakość usługi, dzięki systemowi Tour Guide (każdy z turystów dostaje słuchawki i odbiornik, a przewodnik przez nadajnik jest doskonale słyszany do 100m).
Posiadam licencję oprowadzania po Ojcowskim Parku Narodowym, zapraszam również do zwiedzania Ojcowa i jaskiń jury krakowsko-częstochowskiej!
„Krakowianka” pomoże zarezerwować bilety, nocleg, catering, rejsy na Wiśle, przejażdżki melexem i dorożkami. Dla wymagających zamówi kajaki i podpowie niezwykłe atrakcje!
Już św. Augustyn powiedział, iż świat jest książką, a Ci którzy rezygnują z podróży, czytają jedynie jedną stronę…

Podobne wpisy

Komentarze