Seo blog

Dodano: 11 lat 5 miesięcy temu
Strona prywatna Dawida na której prezentowane jest jego portfolio, a także informacje na temat pozycjonowania stron internetowych a także ich optymalizacji. Warto więc skorzystać z wszystkich rad jakie udziela wam Dawid. Pozycjonowanie stron Rzeszów to miejsce w którym Dawid wykonuje swoją pracę. Do wszystkich zleceń podchodzę bardzo poważnie. Każdy klient jest traktowany jak król :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wykonanych przeze mnie prac. Wszystkie inne informacje znajdziecie na stronie o mnie. Blog zawiera także narzędzia SEO, które są bardzo przydatne podczas pozycjonowania, czy też analizy konkurencji. Dawid to także webmaster, któremu można zlecić:
- Przeróbkę skryptów PHP/MySQL.
- Instalację dowolnego systemu CMS.
- Instalację dowolnego skryptu PHP.
Wszystkie czynności wykonywane są w przeciągu maksymalnie 2dni roboczych, chyba, że zostanie to wcześniej inaczej omówione z klientem.

Podobne wpisy

Komentarze

# Dodano: 11 lat 5 miesięcy temu
Dawid to także Specjalista SEO, który działa na terenie miasta Rzeszów. Jest on swego rodzaju profesjonalistą, który wykonuje swój zawód od ponad 5 lat. Przez ten cały czas nabył on odpowiednią wiedzę, która pomaga mu w tworzeniu oraz optymalizacji serwisów Internetowych. Dawid wykonał już ponad 100 audytów SEO dla różnych firm. Każdy Audyt SEO jest starannie przygotowywany przez kilka dni, tak by w pełni zadowolić klienta.
Seo blog
Adres strony:
Wyświetleń:
4736
Kliknięć:
27
CTR:
0.57%