Wyszukiwarka Google

Dodano: 13 lat 5 miesięcy temu
Jedna z największych Polskich oraz Zagranicznych Wyszukiwarek. Dzięki wyszukiwarce google znajdziesz wszystkie informacje na miliony tematów. Ta wyszukiwarka umożliwia wyszukanie tysięcy stron w ułamku sekundy. Bardzo ważnym atutem tej wyszukiwarki jest jej niezawodność. Dzięki niej możesz być pewien, że znajdziesz wszystkie informacje jakie tylko pragniesz wyszukać. Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy wpisać daną frazę w pole wpisz.

Podobne wpisy

Komentarze

# Dodano: 11 lat 1 miesiąc temu Autor: katalog
Moim skromnym zdaniem nie ma zbytnio co się rozpisywać na temat tej wyszukiwarki. Jest naprawdę świetna i korzystam z niej codziennie. Dlatego też bardzo cieszy mnie ten fakt, że zalazła ona miejsce w tym katalogu. Korzystanie z innych wyszukiwarek jest dość trudne, ta natomiast wydaje się bardzo prosta w obsłudze, a także zwraca bardzo ciekawe wyniki.
# Dodano: 11 lat 1 miesiąc temu
Mi również wyszukiwarka ta bardzo przypadła do gustu. Nawet nie pamiętam od jak dawna korzystam z niej. A z całą pewnością w ciągu dnia odwiedzam ją ponad 100 razy.
# Dodano: 10 lat 11 miesięcy temu
Korzystamy z tej wyszukiwarki każdego dnia. Jest ona znakomita i bardzo łatwa w obsłudze, a także daje nam konkretne wyniki jakich potrzebujemy w danej chwili. Zapraszam do korzystania z niej! Bo naprawdę warto.
Wyszukiwarka Google
Adres strony:
Wyświetleń:
20314
Kliknięć:
62
CTR:
0.31%